Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Purina kutyatáp, jó labradornak?

Purina kutyatáp, jó labradornak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A labrador is kutya nem!?
2016. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Melyik? Nem mintha nekem bármelyik Purina Pro Plan táp, aminek eddig megnéztem az összetevőit, különösebben szimpatikus lett volna. Kilónként ezer forint felett ennél szerintem klasszisokkal jobb tápok vannak.


Például a Markus Mühle Black Angus Adult a Zoopluson kereken 15 ezer a 15 kilós és ingyen kiszállítják, na, az egy remek hidegen sajtolt táp.

2016. nov. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, köszi a táp ötletet, megnéztem és nagyon jónak tűnik. Meg is rendelem a napokban, eddig bárányos Happy Dog-gal etettem. Ez még árban is kedvezőbb!
2016. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, aki a Markus Mühlét javasolta. Purina nem a legjobb táp, finoman szólva. Egyik sem, csak lehet fokozni, hogy melyik mennyire.
2016. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!