Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi fajtákról? Melyiket tartanátok szivesebben?

Figyelt kérdés

-Német Juhász

-Pit Bull

-Amstaff


2016. nov. 18. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Német Juhász!!!
2016. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amstaffom van most. :)

Jófej, játékos, pörgős, értelmes kutyák. Fentiek közül bármelyiket szívesen tartanám. Német juhász kevésbé pörgős, viszont nagyon intelligens munkakutya, tehát kell neki a képzés, tréning, agyi munka is.

A pitbull és staffi is igényli a tanítást, agyi fárasztást is.

2016. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

munka típusú német juhászt :)


a pittel és az amstaffal szemben túl sok az előítélet, én meg jobban kedvelem a békét és nem akarok senkit direkt provokálni...


meg én jobban szeretem a munkakutyákat és ha már csinálok valamit akkor megpróbálom azt a lehető legjobban csinálni :P

2016. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amstaff
2016. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy pit, vagyamstaff (most is ilyenünk van).

Azért szeretem őket, mert határtalanul ember-családbarát kutyák, a lányunk a mi kutyánkba kapaszkodva tanult meg állni, járni, végtelen türelmesek gyerekekkel.

Valamint kemény kutyák, bírják a fájdalmat, gyűrődést, elmehetek velük akármilyen túrára akármilyen körülmények közt, nem nyavalyognak, inkább belehalna közben, de akkor is jön mellettem akármi történjen.

A németjuhász számomra soha nem volt szimpatikus, nekem túl szolgalelkű és több gazditól hallottam, hogy ha nem fogják keményen kölyökként, a saját gazdája ellen fordulhat.

Egy amstaff, vagy pit esetében ilyet el sem tudok képzelni.

2016. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pitbull
2016. nov. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se. Az en lelkem es erelyem max egy direkt olebnek tenyesztett allat megnevelesere alkalmas...
2016. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Német juhászt!
2016. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!