Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek az állandóan (de...

Mit tehetek az állandóan (de főleg hajnalban) folyamatosan ugató kutyákkal?

Figyelt kérdés

Általában az utcában lakó összes dög egyszerre zendít rá. Nincs pofám szólni érte, mert az enyém is ugat, de ha rászólok csöndbe marad, a többi meg folytatja.

Mit ajánlotok ellenük? (lelőni még nem akarom őket :-)))

Riasztó síp, ultrahangos kutyariasztó, gázspré ,ilyesmikre gondoltam. Melyik lenne hatásos? (ami még nem -nagyon állatkínzás)

Mert hogy nem hagynak aludni, az emberkínzás :-))


2007. nov. 18. 16:18
 1/7 anonim válasza:
5%
Vegyél füldugót
2007. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

És neked kutyád van? Sajnálom szegényt.

A legegyszerűbb az lenne, ha megnéznéd miért ugatnak. Lehet, hogy pont a te garázsodat rámolja ki egy illetéktelen és csak jelezni szeretne az a "neveletlen dög".

A riasztó pisztolyt és a gázsprét meg javaslom próbáld ki magadon.

2007. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
16%
Nem jelez az semmit, hanem az embereket ugatják az utcán, meg egymással "beszélgetnek". Igen , a normális kutya csak akkor ugat, ha jelezni akar valamit, de ezek még sosem jeleztek semmit, csak ugat, meg vonyít. A garázst sem rámolták ki soha. Laktam kertes házban a II. kerületben, ott ilyen problémám sosem volt, érdekes módon. A kutyámat meg ne sajnáld, neki jó dolga van, nemúgy nekem. És még választ is csak ilyen köcsögöktől kapok. Hülyeségeket irkálj máshova, mondjuk anyádnak !
2007. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Na, azért nem kéne ennyire bevadulni, mik vagyunk mi állatok hogy így kell beszélni egymással?:)


a gázspray-t nem javaslom, már csak azért sem, mert hiába fújod be akutyát, legközelebb tudni fogja, h te voltál, és tuti utána ugatni fog méjobban :P nembeszéle a káros következményeiről, ilyenkor inkább gondolj arra, hogy mit szólnál, mit éreznél ha ate kutyádat fújnák be?

örökös probléma a kutya ugatás, ez így is marad, mindaddig míg világ a világ és kutyák voltak vannak, és lesznek. valamint ugattak , ugatnak és ugatnif ognak, szerintem nem tudsz vele semmit tenni. befjúod az összes kutyát vagy mi? ultrahangos kutyariasztó sem lenen hatásos, több kutya esetén és elég költséges is:)

sajnos ezt el kell tűrnöd, vagy beszélj a gadzikkal, de valószínűleg őket meg az zavarja, amikor a te kutyád ugat és úgysem jutnátok dűlőre.

azért sok sikert, valahogy csak ibírod majd.

2007. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
23%

Tudod a köcsög nem én vagyok, szerintem. Anyámnak meg nem kell levelet írnom, szóban kommunikálunk egymással.

Lehet, hogy nem találtam el, hogy miért vonyítanak a kutyák, ez csak egy lehetőség volt.

Ide általában azért ír valaki, hogy segítséget kapjon a problémája megoldásához.


TE ROSSZ HELYEN KÉRTÉL SEGÍTSÉGET! Nem a kutyákkal van a baj.

2007. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Nah az ilyen embereket utálom!Neked kellene gázspray!
2009. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Te nem vagy normális....
2010. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!