Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » (Szuka) vizsláknak jól áll a...

(Szuka) vizsláknak jól áll a pink/rózsaszín?

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem, ne szégyenítsd meg a vizslák vadász múltját holmi rózsaszínnel.
2016. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát a miénk abszolút nem vadászati célra van tartva, családtag inkább. És amúgy ez miert lenne megszégyenítés? Akkor télen -10 fokban menjen ki a lakásból (24 fok) kabát nélkül? Nem Vadász vagyok egy (igazi) Vadász kutyával. En nem viszem vadászni. (Bár amikor sétálni megyünk nyilván vadászik) na de mi van akkor ha egy fácán meglátja hogy a kutyán rózsaszín hám van, akkor mit csinál? A legkevésbé nem fogja érdekelni.

De amúgy nem is a kérdésre válaszoltál. A kérdésem az volt, hogy passzol-e a vizsla bunda színhez a rózsaszín szín. Szerintem inkább cukinak nézik majd az emberek, mint cikinek.

2016. nov. 19. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Ja hogy nem is nyakörv hanem "kabát" az még pláne nem jó rikító nem áll jól a várnának.
2016. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Barnanak csak elkurja az utocorrect
2016. nov. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem kabát, hanem a hám lenne rózsaszín -.-"

De legalább többször lepontozhatlak, mert nem bírsz a kérdésre válaszolni :P

2016. nov. 19. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Kérdeztél, válaszoltál rá. Miért is pontoznád le, ha a válaszolónak az a véleménye, amit megírt?

Ha neked a cuki rózsaszín tetszik, tedd rá azt.

Én irtózok a cuki rózsaszíntől minden formában.

Lehet engem is lepontozni :)

2016. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!