Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám okos? Tudja a.

A kutyám okos? Tudja a.

Figyelt kérdés
az ül, fekszik, piti, pacsi, pihen, kúszik parancsot. tudja, de nem mindig csinálja. pici kutya és kis juti falival tanítom, de ha nagyot kínálok, tudja mi a dolga. Miért van ez így?
2016. nov. 19. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk azért, mert tanítod, de nem neveled.


Tanítással lehet trükköket tanítani, amit a kutya jutalomfalatért megcsinál.


Neveléssel meg ki lehet alakítani a bizalmat és a tiszteletet, ami után ha trükköket tanítasz, a kutya nem a kajáért, hanem a gazdája akaratáért teszi, akár jutalomfalat nélkül is.

2016. nov. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem selyem palota kan kuyusom van. Sok mindenre megtanítottam, rendkívül okos. Egyáltalán nem kapott semmilyen jutalmat, jutalomfalatot. Egyszerűen kölyök kora óta oktattam, tanítottam, hogy mit csináljon meg. Ő pedig megcsinálja, mert élvezi. Látom rajta, hogy szereti végrehajtani a parancsszavakat.
2016. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!