Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kant össze lehet tenni 1...

2 kant össze lehet tenni 1 kenelbe?

Figyelt kérdés

7 menhelyes kutyám van,egyszerűen annyira sajnáltam őket.. Már nagyon sokan vannak,nyáron csináltattam 3 kenelt,de akkor csak 4-en voltak és egyikük kezesbárány. A kenel azért kellett mert van több gyerek a családban és nem akarom hogy a kutyáim miatt senki se jöjjön családlátogatóba. Na meg közülük 3-an nagyon fogják a kaput. Mindegy,tehát heti max 3x vannak oda becsukva max 2 orahosszára. De mostmár ugye 7-en vannak és közülük 3-an újak...ezért kérdezem.


Minden szuka és kan kutyám ivartalaníttatva lett idén.


2016. nov. 19. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

OKé, hogy ivartalanítottak, dicséretes, de nem kellett volna előbb szép sorban megnevelni őket mielőtt egy rakásra valót befogadsz?


A kérdésedre válaszolva: Az, hogy összezárhatod-e őket, csak a kutyáktól függ, őket pedig te ismered.

2016. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
78%
Ezt nem lehet megmondani pontosan , hogy mikor mi kattan el két kan kutya fejében, Évekre rá is egymásnak mehetnek , de tény hogy az ivartalanítás segít. Mellesleg milyen fajta?
2016. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ők vegyesek és nevelve vannak,a nap 24 órájában velük vagyok,itthonról dolgozom,ha pedig elutazok munka miatt ,kutyapanzióba mennek. A hét minden napján járunk kutyasuliba,felváltva. Mindent megteszek értük,de pont ettől az "elkattanástól" félek.

Ügyesek,pl egymástól nem veszik el az ételt,parancsra esznek (tehát addíg nem nyúlnak hozzá míg nem szólok),mindent fenyítés nélkül megtanultak,de azthiszem 100%-ban falkavezérnek tekintenek. "Összeverekedés"már volt,konkrétan az új nem bírja elviselni a régieket,de ezen már dolgozunk. Túl sok sérelem érte...


Azthiszem szükségem lesz még néhány kenelre akkor...

2016. nov. 19. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!