Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szoltok a Boris névhez...

Mit szoltok a Boris névhez kiskutyának?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Nemsokára egy cavalier king spániel kutyus tulajdonosa leszek. Viszont nevek terén bizonytalan vagyok. A Boris név milyen lenne? (A másik lehetőség ami felmerült bennem az a Teodor)

Előre is köszönöm a válaszokat.:)



#kutya #spániel #Boris #kutynevek #cavalier king spániel
2016. nov. 20. 00:02
 1/9 anonim válasza:
15%

Szióka!

Szerintem mindenképp legyen Teodor. A cavalierhez tökéletesen passzol. Elvégre mindegy a név, úgyis nagyon fogod szeretni. Sok boldogságot a kutyihoz.

2016. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam nevet adni az állatkáimnak, hogy először megismerem őket :) Mindnek egyedi neve van :) Pl. az egyik cicámat Parizernek hívom, mert kiderült, hogy annyira válogatós, hogy csak felvágottat eszik :)
2016. nov. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm.:)Komolyabban el fogok gondolkodni a Teodor neven is mert azt eddig nem gindoltam vagyis inkabb a Borist.

2.válaszoló neked is köszi:) Lehet igazad van de megis jo lenne valami néven szólitani mar az elejen. Nem? Mondjuk a kesobbiekben ugyis csak becézgetni fogom.:D De legyen valami hivatalosabb neve is.

2016. nov. 20. 00:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: Persze, adj neki olyan nevet, ami tetszik, és utána becézgeted :) Sok macskámmal és kutyámmal voltam így, mint az imént említettel is :)
2016. nov. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő tetszik. A Boris talán jobb az "sz" miatt!
2016. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk német juhászunk van. Még csak tervben volt, de szinte állandó téma volt a családban, mi legyen a neve. mindenkinek más név tetszett. Végül találtunk egy nevet, amit úgy-ahogy mindenki elfogadott, bár nem volt az igazi.

Mikor elmentünk a kiskutyáért, megkérdeztem, mi is a törzskönyvi neve? Egy annyira hozzáillő, ritka neve volt, hogy az egész családnak egyből megtetszett:) Így maradt az eredeti törzskönyvi neve. Esetleg nem kellene azt megkérdezned? Lehet, hogy nálatok is az lenne a befutó:)

2016. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meglehet hogy az jo lenne,majd megkérdezem. Mondjuk még nem választottam ki a kutyust:D és lehet úgy lesz hogy egészen születésétől bejárok hozzá aztán 1-2honap mulva elviszem. Szóval akkor nekem kellene neki nevet adni.
2016. nov. 20. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mert az én kutyám már megszületett, amikor jelentkeztem érte, a nevek is megvoltak. De arra számíts, hogy a kezdőbetűt a tenyésztő adja meg, mert az ábécé betűinek sorrendjében lehetnek, és attól függ, az adott szuka hányadik alma. Az enyém pl. 2. alomból való, és B betűvel kezdődik az összes kölyök neve.
2016. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most akkor fiú vagy lány?
2016. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!