Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyünk gyerekek...

Milyen kutyát vegyünk gyerekek mellé?

Figyelt kérdés

Van egy 6 és egy 8 éves gyerekünk.

Nagy,500 négyzetméteres kertünk van.

Olyan kutyát szeretnénk amit hidegben is lehet kint tartani,játékos és családbarát.

Hétvégén tudunk vele foglalkozni és anyagilag is bőven megengedhetjük magunknak.

Milyen kutyát ajánlotok?

Légyszi névötleteket is írjatok!

Köszönöm a segítséget,szép hétvégét!:)


2016. nov. 20. 14:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Labrador vagy golden retriever?:)
2016. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom,hogy a labradort nem lehet télen kint tartani,mert rövid a szőre

A golden retriverre mind a kettőt mondták,azt is hogy télen bent kell tartani meg azt is hogy kint is lehet

Erről tudtok valamit?

2016. nov. 20. 14:12
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom... A golden retrievernek nagyobb szőre van..

Annak idején németjuhászunk volt (kinti), azok is jófejek.

2016. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
szerintem engedjétek, hogy majd a gyerek nevezze el, úgy talán személyesebb lesz a kötődès, ha èrtitek mire gondolok :)
2016. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
60%
Én a golden retrivert ajánlom. Gyerekek mellé főleg. A hidegtől függ hogy kint vagy bent legyen télen. Ha vesztek egy pokrócot jól elvan bent is.
2016. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Berni pásztor.


Ha viszont csak hétvégén tudtok vele foglalkozni, akkor semmilyet! Hétköznap is szüksége van foglalkozásra, minden nap. Játék, séta, nevelés.

2016. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Berni pásztor,leonbergi nekik jó nagy bundájuk van és nagyon család,gyerek centrikusak. Télen is vígan kint vannak.Képesek a hóban is aludni,persze azért egy jó kutyaól nekik is kell.


Goldent is lehet kint tartani,de azért tartósan mínuszokban fázik, kolléganőmnek van és éjszakára muszáj beengedniük,mert nagyon fázik,persze akkor ha folyton mínuszok vannak.

2016. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégén tudnátok vele foglalkozni? Az egy kutyának sem elég. A kert mérete teljesen mindegy, a kerti kutyát is el kell vinni sétálni minden nap. Különben ásni meg szökni fog, aztán a kutya meg mehet a menhelyre, mert "kezelhetetlen".

Volt már kutyátok? Hogy képzeltel egy egy napot a kutyával?

2016. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ez lesz az első kutyánk,csak gyerekkoromban volt

Tudom,hogy kell vele kert mellett is sétálni,természetesen fogjuk is vinni

Hétköznap is tudunk vele kb.30-45 percet foglalkozni

2016. nov. 20. 14:55
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha anyagilag jól álltok, a leonbergi tökéletes választás gyerek mellé, nem is fog fázni télen.

Mivel óriástestű, figyelni kell a táplálására, ízületvédelemre, ez nem olcsó. Valamint sajnos csak 8-9 évig élnek átlagosan.

Cserébe viszont hatalmas szíve van, tengernyi szeretetet és türelmet kaptok tőle.

2016. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!