Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemet juhasz, vagy Rottweiler?

Nemet juhasz, vagy Rottweiler?

Figyelt kérdés

Melyiket kedvelitek jobban? Melyiket valasztanatok es miert?

Ha csak a kulson mulna melyiket valasztanatok?


2016. nov. 20. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A rotit szeretem jobban. Én soha nem választok külső alapján,de ha kell egy szép munkavonalú (tehátaz orrnyerge "hosszúkásabb") rottweiler! :D
2016. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Rottweiler! Bár már rotiról se nagyon mondható el hogy egeszséges fajta sokkal jobb mint egy már túlszaporított nj.


U.i.

Már várom hogy a sok nj-s lepontozzon...

2016. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Nekem keverékem van :D


Külsőre német juhász (a színe és a füle kivételével) viszont a személyisége inkább a rotira hajaz.


Volt régen egy német juhászunk, nagyon okos volt (el is akarták vinni rendőrkutyának) viszont nem lehetett simogatni. Amikor hátul meg volt kötve (nagy ritkán, de akkor is egy hosszú futólánccal) akkor tudtam babusgatni, de szabados sose volt egy bújós kutya. Neki az volt a simi, ha elment melletted és végigsúrolt az oldalával.


Az én kutyám az ellentéte - rám olvad mint a sajt a pizzára, ha akarnám se tudnám egykönnyen lekaparni magamról :D Nem a legokosabb, de akár a tűzön is keresztülgázolna értem. Nagyon jó kutya.


Szóval én inkább rotipárti vagyok.

2016. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több, mint 50 éve német juhász az etalon. Számomra a német juhász "A KUTYA" :)
2016. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Német juhászom van, csak azt választanam.
2016. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb annyira tulszaporitott a rajzos nj. mint a kattogva lihego,dps dagi rotik. Elég megnézni,az elit kennelek képeit,olyan fejük van szegényeknek mintha neki rohantak volna a falnak. Egyébként meg a megoldás:munkavonalu fekete/ordas nj.
2016. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem rotim van. Szerencsére még nem a hosszú orrú.

Viszont félek tőle, hogy ez ők el is tűnnek majd, hisz most valamiért a rövid orrú rottweilerek kezdenek divatba jönni.

Mondjuk a német juhászkutyáknál is kezd valami nagyon félremenni. Szerencsétlenek lassan állóhelyzetben is ülnek.

Munkavonalú viszont nem való szerintem kezdőnek. Legyen az rottweiler vagy német juhászkutya.


Nekem a békebeli rotik a hosszúkásabb orrukkal, mint ami nekem van, sokkal jobban bejönnek.

Tekintélyt parancsoló megjelenés, mégis egy bújós medve... :)

2016. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én a Rotit szeretem jobban, mivel kiskorom óta voltak nálunk Rotik a háznál, nagyon barátságosak voltak, volt több fehér macskánk is, de az egyik folyamatosan a Roti hátán aludt. Szerintem a Roti jobban megtudja védeni a gazdáját, sőt még terelni is tud, okos is, úgyhogy szerintem Roti, de félreértés ne essék, a németjuhász is egy nagyon jó kutya. Szóval Rottweiler.
2017. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Igazabol nem vennek kutyat. Csak kivancsi voltam a valaszokra?😁😆🙂
2017. jan. 12. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!