Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak a marás miatt van duzzanat?

Csak a marás miatt van duzzanat?

Figyelt kérdés
Pénteken a szomszéd kutyája megmarta az én kutyusomat. Hívtam neki azonnal az orvost, adott neki fájdalomcsillapítót és antibiotikumot. Mivel a nyakát kapta el eléggé meg volt dagadva a nyaka és a tarkója. Mára már sokatt lappadt neki nem is olyan kemény de mintha folyadék lenne benne. Fájni nem fáj neki sőt jól esett neki mikor simogattam. Holnap mindenképp viszem dokihoz de addig is valaki tudna nekem valamit mondani. Lehet ez tájog az antibiotikum ellenére.
2016. nov. 21. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A tájog tapintásra kemény, úgyhogy az kilőve, lehet begennyesedett, vagy ilyesmi. Holnap kiderül, addig többet nem nagyon tehetsz, bár jó jel, hogy nem fáj neki.
2016. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy fognyom látszik a tarkóján és a melső lába tövén. Nagy kuvasz kutya kapta el és ő meg egy 7 kg-ós kiskutya. És ha gennyesedés akkor is felvágják? vagy gyógyszeres kezeléssel is gyógyítható?
2016. nov. 21. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!