Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti nagytestű kutyának,...

Kinti nagytestű kutyának, honnan és milyen vízálló, strapabíró vastagabb matracot vegyek?

Figyelt kérdés
Nincs háza mert a zárt kapualjban fekszik éjszaka, eddig szőnyeg volt alatta, de azt vékonynak találom.

2016. nov. 22. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legokoskabb, ha egy ládába szalmát teszel, az meleg, száraz és a legkényelemesebb neki
2016. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nincs háza?

A matrac hiába vízálló, attól a kutya még vizes lesz, nem fog felmelegedni. A láda-szalma pedig szintén nem működik, hisz ha beleesik az eső az teljesen szétázik. Miért nem csináltatsz neki házat és szoktatod bele? Bár igaz, hogy ez munkásabb, mint kidobni neki pár rongyot.

2016. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es,

írtam, hogy ZÁRT KAPUALJ vagy GARÁZSNAK is nevezhetném tehát nincs kint a szabad levegőn, nem ázik, bármikor bemehet.......

Ja meg nyilván a kidobni neki pár rongyot az egyenértékű a drága webáruházas matraccal.

Én csak annyit szeretnék tudni honnan hol érdemes rendelni vagy van-e valakinek tapasztalata kutyás matraccal.

2016. nov. 22. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha esős, havas időben megy be a kutya a kapu alá, akkor hiába nem esik be az eső, a kutya vizesen fekszik a matracra, és megfázik. Az előző válaszoló nagyon jó tippet adott, szalmát tegyél a ládájába, ha vizesen fekszik rá, akkor is hamar szárad, és melegíti. ( Az én kutyám egy teljesen fedett, két irányból zárt teraszon van, de ide is vettem egy házat, aminek van teteje, de nincs vízálló réteg rajta. Szalmát teszek bele mindig télire, így sosem ázik-fázik a kutyám)
2016. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk IKEA-ból volt gyerekágyba való matracunk, amire lepedő került, de hiába cseréltem naponta a lepedőt szárazra, amikor esős idő volt, a kutya ráfeküdt a nedves bundájával és vizes lett az egész. Ilyenkor nem akart ráfeküdni érthető okokból. Azóta tél elején egy nagy adag szalma kerül az egyébként hőszigetelt kutyaházba. Imádják a szalmás megoldást! Túrnak benne, mint a kismalacok és ha hideg van befészkelik magukat :)

Én meg elviselem, hogy a kutyaház körül, vagyis a teraszon mindenhol szalma van. Pár hetente szoktuk cserélni a szalmát, nagyon jól szigetel, puha és ha nedves is lesz, nagyon hamar kiszárad.

2016. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kérdezd meg a Dr.Dream matrac céget. Ők gyártók és gyártanak egyedi matracokat,szerintem tudnak olyan anyagot ajánlani ami jó lenne. Igaz mi nem kutyának rendeltük hanem hajóba,de teljesen jól megoldották,pedig elég fura alakzatot rendeltünk.
2017. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!