Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon harapdál a kutyám, mit...

Nagyon harapdál a kutyám, mit tudnék csinálni, hogy leszoktassam?

Figyelt kérdés
6 és fél hónapos Retriver szuka, harapdált eddig is, de most már erőteljesebben és akár mit olvastam itt is és neten is, nem nagyon hatott, mert akk talán még jobban harap..

2016. nov. 23. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok segíteni, nálunk is ez a baj.

Azért írok, hogy hátha majd látok én is hasznos valaszokat

2016. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Tastsd oda a kezed hogy harapjon, mikor befalja rogton nyomd le az ujjad a torkan. Csak ketszer kell megcsinalni, harmadszor nem fog tobbet kezbe harapni.
2016. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Remélem fog még valaki irni, hátha meg tudunk valami hasznos módszert. :)
2016. nov. 23. 15:56
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez hasznos lenne, nem akarok erőszakkal semmit sem, meg gondolom nem is fogok azzal semmire se menni, csak rosszabb lesz... v?!
2016. nov. 23. 15:56
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Én amikor ezt csinálta a kutyám , egyszerűen felsikítottam. Mikor a kölykök egymásnak túl erőset harapnak akkor ők os felsikoltanak, ezáltal tudja a másik, hogy az túl erős és legközelebb kisebbet harap, hisz nem bántani akar , csak játszik.
2016. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2016. nov. 23. 19:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Szóval nem akarsz semmilyen nevelési gondnál büntetést használni? Akkor mit csinálsz? Leülteted és elbeszélgetsz vele? Vagy jutalomfalattal tömöd akkor is, ha megrágja a kábelt vagy bevédi az ételt? Így nem sokra fogtok jutni... Ha nem akarsz vele kutyaként bánni, miért kellett kutya?
2016. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát ha jól emlékszem azt írtam, h nem akarok erőszakot alkalmazni, nem pedig azt h amit Ön írt.
2016. nov. 23. 19:14
 9/15 A kérdező kommentje:
Van különbség a kettő között.
2016. nov. 23. 19:15
 10/15 A kérdező kommentje:
Gondolom van hatásosabb módszer is attól amit az előző illető írt, de ha Maga azt mondja, h nincs, akk majd ugy csinálom ahogy ő mondta.....
2016. nov. 23. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!