Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a megoldás? Nem válok meg...

Mi a megoldás? Nem válok meg a kutyusomtól!

Figyelt kérdés

5 éve befogadtam az utcáról egy akkor 3-4 hónapos keverék (német juhászra és amerikai staffordshire terrierre hajaz)

kiskutyát. Tapasztalt kutyaimádó vagyok,a kiskutya egy kezesbárányként cseperedett a jó létben. Akkor már volt családom (anno a gyerekek 9 és 12 évesek voltak,a férjem is kutya bolond)


Semmi akadálya nem volt 5 éven keresztül az "elkutyásodásunknak" :D


Nos,azóta a jól nevelt Spurit (katya) a szüleim egyre jobban utálják.


A kutya jól nevelt,egészséges,tehát nem büdös és mikor a Szüleim itt vannak ügyelünk hogy az eb kicsit távol legyen tőlük,mivel utálják a kutyákat. Szegény eb életében nem ártott senkinek.

Megbeszéltük amikor Spurit befogadtuk hogy velük szolíd lesz a kutya de ne cirkuszoljanak mert nem jöhetnek. Ez eddig működött is.

Most hétvégén voltunk náluk. A gyerekek a szobában játszottak épp bementem hozzájuk és a nagyobbik mikor le akará venni a társast a szekrényről jegyzeteket talált.

A kutya adatai,lehetséges fajták amik keveredtek benne azok adatai,a kutyával töltött időnk időpontonként stb. Aztán a lap alján hogy mikor nem vagyunk otthon,mikor tehetik el láb alól kb. Mennyi patkány méreggel minden rajta volt. És egy dátum 2013.05.30. Majd folytatom felirattal. Tehát már 3 éve halálos veszélyben van a kutyám!

Nagyon mérges vagyok! Meg akarom szakítani velük a kapcsolatot örökre!!

Mit tegyek?


UI.: Bocsi a hibákért és hogy hosszú lett.


2016. nov. 23. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
A jegyzetekkel a kézben leülsz egy beszélgetésre velük.
2016. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten! Ez nagyon durva. Azt a jegyzetet mindenképp tartsd magadnál, ki ne add a kezedből. Beszélj velük hogy mégis mi ez, és mondd meg nekik hogy betelt a pohár, ha ezt valóban megteszik akkor téged többet nem látnak.
2016. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Nàlam a minimum lenne az elbeszélgetés. De inkàbb lehordanàm oket mindennek, amiért ennyire sunyi modon szervezkednek. Elvenném a lakàsom kulcsait toluk (ha van nekik), megtiltanàm, hogy nélkulem a lakàsba tegyék a làbukat, hogy bàrmivel etessék a kutyàm. Ez egy életre szolo sebet utne rajtam egy ilyen helyzet. Meggyozodnék rola, hogy ok is tisztàban legyenek vele.
2016. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy mindkét szülőd pszichopata?
2016. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A saját szüleid akarják megölni a kutyádat? :O Úgy, hogy nem is kell vele egy fedél alatt élniük? Ez felfoghatatlanul gonosz dolog. Lehet, hogy ez kemény, de a szüleid se nem tisztelnek, se nem szeretnek téged. Én leülnék a papírral velük, és megmondanám, hogy akkor valószínűleg most láttuk egymást utoljára. Maximum akkor enyhülnék, ha könnyek között kérnének bocsánatot, bár akkor sem engedném többé őket a lakásba. :( borzalmas
2016. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Holnap leülök velük. Nincs kulcsuk mert egy távoli városban laknak
2016. nov. 23. 16:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Addíg oké h pszichopaták de ilyen "okos"-ak is,hogy otthagyták a jegyzetet? :D


Mindenesetre én megszakítanám velük a kapcsolatot ,pont azért amiért így kiakartak játszani. Aztán kitudja...lehet h volt is próbálkozásuk csak epp a kutyának nem kellett a patkány méreg...


Az h leordítom őket az nálam a minimum..

2016. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Mik ezek a válaszok?

Én egyértelműen feljelenteném Őket!

Előre megfontoltan akarták meggyilkolni szerencsétlen állatot...

Beteg és gonsz emberek, minimum hogy nem engedném Őket a gyermekeim közelébe se, rájuk is veszélyt jelenthetnek. Megfenyegetném őket szóban halálosan, hogy ha mégegyszer a házam közelébe jönnek elteszem Őket lábalol.

24/f

2016. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Ez rettenetesen valótlan sztorinak tűnik.
2016. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
MAjd írd meg mi lett a beszélgetés vége. Nagyon durva, sajnállak, hogy a szüleid ennyire ellened vannak:(
2016. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!