Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyet értetek ezzel nektek mi...

Egyet értetek ezzel nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A tudósok azt állítják a kutyáknak nincs lelki imeret fuldorásuk ti egyet értetek ezze?tapasztalatok?
2016. nov. 23. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz absztrakt gondolkodás kell, még egy ember gyereknek se megy pár éves koráig, nemhogy egy kutyának.
2016. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van.

pl. nagyon ritkán előfordul h bepisil a kutyám, ekkor persze semmilyen szidást nem kap. Viszont mikor belépünk a házba már lehet látni rajta, hogy valamiért nagyon rosszul érzi magát.

2016. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs nekik. Max az zavarja oket hogy mi mergesek vagyunk. De teljes nyugalommal rag szet barmit addig a pontig amig nem erzekeli higy marges vagyok.
2016. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fura tudósokról olvastál Te hallod-e :D ! Vagy csak nagyon gyenge minőségű forrásból. ELTE etológia karának kutatásait követed? NEEEEM? Hanem? Ja, hogy brit tudósok végezték ezt az általad említett kutatást? Akkor el kell, hogy keserítselek, nagyon elcseszték :D . Linkelek pár érdekes cikket minden kételkedőnek ;) .

Egyébként milyen alapon gondolja bármelyik tudatlan kis akárki (mint pl itt az egyik válaszoló), hogy a kutyáknak nincsenek saját érzéseik? Hogy ők csak az ember érzéseit veszik át? Kérem szépen, nem szivacsok ezek a kutyák, tény, hogy gyakran átveszik a gazda hangulatát, de attól még vannak saját érzéseik és bizony-bizony gondolkodnak is (többet is, mint egyes emberek ;) ) .

Egy idézet Csányi Vilmostól: Az előzetes tapasztalatok alapján a kutya körülbelül olyan állapotban van most, mint az ember volt, amikor még nem tudott beszélni. Már szeretne kommunikálni, már érdekli, hogy a másik mire gondol, és már szeretné jelezni, hogy ő mire gondol

És egy hasznos link, amiben nem pont a kérdésed taglalják, de kitérnek valami hasonlóra: [link]

Ezt is ajánlom figyelmetekbe: [link]

2016. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nana. Nem azr mondtam hogy nincsenek erzeseik. Vannak. A lelkiismeret mas. Ahhoz ossze kellene kotniw azt hogy mi mergesek vagyunk es hogy miert. De neki nem okoz lelkiismeret furdalast hogy szetragta a cipomet. Neki az csak moka.


De tudnak szomoruak lenni meg vidamak. Neha meg nevetnek is.

2016. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!