Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy golden retriever...

Ha egy golden retriever szőrét mindennap kifésűlném mennyire hullajtaná házban a szőrét?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is meglátszana valamennyire a szőr, de nyílván kevésbé, mintha csak heti 1x-2x fésülnéd. A házban alapjáraton mindig hullik a szőre mert meleg van. Ha kb 2 naponta felporszívózol akkor jelentősen csökken a szőr mennyisége.
2016. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a kutyán is meglátszana, ha minden nap fésülnéd. Nem maradna szőre.
2016. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te nem fésülködsz mindennap?
2016. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es,miért te a fésülködéstől megkopaszodtál?

Semmi baja nem lesz attól,ha fésülik,sőt jót tesz a bundájának,csak nyilván megfelelő fésűt kell hozzá venni.

Viszont azt kell hogy mondjam,hogy sajnos meg fog látszódni így is a lakásban.Az egyik ismerősöm marokszámra szokta gyűjteni a szőrt,ami összegyűlik a bútorok alatt.

Neked kell eldönteni kérdező,hogy tudsz-e kompromisszumot kötni vagy inkább válassz tipikus benti kutyust.

2016. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván az emberi haj esetén nem ugyan olyan. van az egyik ismerősnek egy collie-ja, minden nap fésülte at elején és alig volt szőre. Komolyan! Lévén nekem is ilyen kutyám van, éreztem a külömbséget.
2016. nov. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is collie-m van, ők ún. dupla bundás fajták, náluk a napi szintű fésülés kiszedi az aljszőr nagyját és a bundájuk vékony marad. A goldik bundája más, de náluk sem mindegy, mivel történik a fésülés. Pl. Furminátorral naponta garantáltan alig lesz szőre, mert az nem csak az éppen természetesen kihulló szőrt szedi ki (aki kételkedik, ki lehet próbálni).

Egyébként meg akármennyit fésülöd, akkor is lesz valamennyi szőr a lakásban. Az ember is attól, hogy megfésülködik, még nap közben is elhullajt pár hajszálat.

2016. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!