Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van két,7 hònapos Akitám....

Van két,7 hònapos Akitám. Hogyan szoktassam be a kutyaházban? Télre szeretném öket beszoktatni, aggodom hogy kint megfázznak.

Figyelt kérdés

#fontos #a välaszotok
2016. nov. 24. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Dobalj be a hazukba jutifalatokat vagy husdarabkakat. Ha bementek allj a haz ajto ele es simizd, dicserd oket. A hazba pedig tegyel valami puha meleg pledet vagy takarot, parnat. Okosak a kutyak hamar rafognak jonni hogy a kutyahaz jo dolog:)
2016. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lana85 válasza:
0%

Szia!Két rétegű szőrzetük van,

a fedőszőr egyenes és durva, az aljszőrzet puha és tömött. ennek köszönhetően a hó tetején is kényelmesen elvan, nem lesz semmi bajuk, pláne ha már 7 hónaposak. Még nem sok kutyát láttam aki szeretné az ólját, van valami kedvenc rongyuk, leselejtezett pléd, kabát valami amivel szeretnek játszani? azt tedd be mindig a kutyaházba,meg a játékaikat, amiről tudják hogy az övék pl.

2016. nov. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ne tegyél be a házba semmiféle plédet és takarót, mert ezek az első esőnél vagy hónál átnedvesednek, aztán megfagynak, így nem lenne nekik túl kellemes ráfeküdni. Szalmát tegyél a házba, az jó erre a célra.
2016. nov. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lana85 válasza:
41%
Persze ésszerűen, csak arra gondoltam hogy így biztonságban érzik bent magukat. Nálunk legalábbis bevált, a kiskutyának első nap adtam egy paplant az volt neki a fix pont, így bárhova vittem a portán jött és felfedezett mindent. De kutya és gaza válogatja. Nem vagyok szakember csak ebszerető.
2016. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fognak fázni. Akitáid vannak. Ha szükségük lesz rá, használni fogják azt a házat.
2016. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tegyél bele szalmát hogy ha épp használni akarnák akkor használható legyen.
2016. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én 7 hóapos németjuhászom se használja egyelőre a házát. Tudja, hogy ott van, ha fázik majd bemegy.
2016. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2016. dec. 6. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!