Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem 6 napja van egy 2...

Lana85 kérdése:

Nekem 6 napja van egy 2 hónapos akita kiskutyám, nagyon édes, játszik, vidám, belém van bújva, elfogadott hamar, a kuvaszunkkal is jóban van, kislány mindkettő. Szóval látszatra semmi gond, de nem eszik, alig csipeget egy kicsit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt a tápot kapja amit a tenyésztő is adott neki, főtt husit, rizs, prémium konzerv. Mindent bevetettem már ami eszembe jutott. Nagyon lefogyott az elmúlt napokban, a környezetváltozás, egy kis stresszel jár persze, de ez már nem normális, az orvos azt mondta semmi baj, ha iszik és jókedvű, türelem kell. De ha most nem erősödik nem lesz szép egészséges, kifejlett példány Szóval tanács, segítség kellene mit csináljak?!

2016. nov. 24. 09:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ilyet ide írni? Tanácsért fordulnak egymáshoz az emberek ezen az oldalon nem károgni... A kicsi nagyon jól érzi magát, rettentő virgonc, már ragaszkodik hozzám és már csipeget mindent, nem sokat, de neki nem is kell, a lényeg hogy jól van. És kímélj meg mindenkit hasonló írásoktól! Ezzel semmi hasznosat nem tettél, ha meg éjszaka nem tudsz aludni akkor ne másokat szekálj, inkább vágj be egy felest.
2016. nov. 29. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!