Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha megutáltam a...

Mit tegyek, ha megutáltam a kutyámat?

Figyelt kérdés
Megölte a macskámat (úgy, hogy már kicsi kora óta együtt élnek). Ezt úgy érzem, hogy nem tudom neki megbocsátani, már meg sem bírom simogatni, rá sem tudok nézni, csak etetem. A legzavaróbb, hogy nem találok okot arra, hogy miért tette (féltékenység, stb. kizárva). Eddig jól megvoltak, összebújva aludtak stb. A nevelésére is mindig odafigyeltem. Mit csináljak vele? Imádtam és soha nem gondoltam rá, hogy egyszer megválok tőle, de jelenleg hányingerem van, ha a közelembe jön. Tudom, hogy felelősséggel tartozom érte. De annyira megbíztam benne és most szörnyen érzem magam, és félek, hogy majd a többi állatot is bántani fogja.
2016. nov. 25. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ajándékozd el. És azért tudd, hogy valamit te rontottál el a neveléssel. Én is úgy kaptam meg a felnőtt kutyámat, hogy vigyázzak vele, mert "rombol, mindent szétrág, idegbeteg" nálem pedig kezesbárány, semmi cuccomat nem bántja. A sztorim lényege nem az, hogy én fú de menő vagyok, hanem az, hogy ha nem tudsz erős, kiszámítható gazda lenni, akkor inkább válj meg a kutyádtól, félve-utálkozva még rosszabb lesz a helyzet.
2016. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj neki másik gazdát találni.
2016. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem feltétlenül a neveléssel van gond. Ez néha megtörténik, főleg ha kint élnek, nem tudsz mindig figyelni rájuk. Nem ismerem a körülményeket, lehet nem akarattal ölte meg. Embereknél is a legjobb barátok is összevesznek néha. Lehet ők is csak veszekedtek egy kicsit és ez lett belőle. Azért alapvetően a kutya és a macska annyira nem kompatibilis egymással. Persze tudnak együtt élni, de ez leginkább csak az ember miatt alakult így. A természetben a kutyák, farkasok nem keresik a macskák társaságát és fordítva sem.
2016. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is celetlen lehetett 🙁 de ha e tudsz megbocsajtani akkor keress neki olyan helyet ahol nincsenek cicak. Reszvetem a cica miatt.
2016. nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet az ösztönei miatt tette

Részvétem

2016. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!