Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taste of the wilddal etetők...

Taste of the wilddal etetők jo az alábbi etetési útmutató? Nekem irreálisnak tűnik?

Figyelt kérdés

Vaccillálok a tápok között. A fresis real naturet szeretik nagyon.


Megneztem a totw etetesi utmutatóját hátha az jobban megéri. Azt írja egy pohár=100 g es 5kilós kutyának több mint 2 pohár kell. Ez létezik???!!!


Minden táp megáll 180g körül/nap a real nature meg 100g/napot ír.


Jól gondolom hogy egy 5 kilós kutyanak a kb 220g irrealis es eliras lehet?


Koszonom



2016. nov. 26. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
IRREÁLIS! 10 kilós kutyánk eszik 150 grammot egy nap.
2016. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én N&D-vel etetek, de a legtöbb minőségi tápból az 5 kg körüli kutyámnak 65-80 g volt a napi adag, ennél a tápnál 65-115 g-ot ír 5 kg-ra.


Mondjuk ezek nem szent írások.


Adsz neki vmennyit és meglátod,ha fogyni kezd akkor növeled az adagot ha hízni akkor kevesebbet.


Én kutyám inkább 65-70 g kap,mert nagyon gyorsan felszed magára.

2016. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont 5 kilós kutyám van. Én Brit Premiummal etetem, abból napi 80-85 grammot eszik. Szóval ez valóban irreális, egy 15 kilós kutya eszik ennyit naponta.
2016. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bollocks ***** válasza:
85%
Nem tudom, hogy hol találtad azt az etetési útmutatót, de a zooplus-on (google ezt dobta ki elsőnek a "taste of the wild etetési útmutató" keresőszavakra) a 2,5 - 5 kg közötti kutyára 1/2 - 3/4 pohár vagyis 50-75 grammot ír (Taste of the Wild - Wetlands Canine).
2016. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom akkor magnyugidtam ☺ ment a zold kez mindenkinek.
2016. nov. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!