Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vakarózik, zihál, mi lehet?

Vakarózik, zihál, mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 éves kutyám elkezdett ma vakarózni, sok helyen rágja magát, utána zihál.

Sajnos ittam 2 doboz sört, nem ülhetek autóba. Már kb. 5x mentem éjszakai ügyeletre úgy, hogy triviális hülyeség miatt kellett 20+ ezer forintot kifizetnem, úgyhogy már nem vagyo kolyan virgonc... de nyugtassatok meg, ez semmi komolynak nem lehet a jele, ugye?

(Ha az ügyeletet hívom úgyis azt mondják, hoyg vigyem be...)

Most meg még valami taxit is hívhatnék, nem is Budapesten élek...

az oltásai természetesen rendben vannak, féreghajtás, kullancs elleni védelem OK.

Tegnap nem voltam itthon, és elcsórt egy pepperonis csípős pizzát. a pepperonikat meghagyta, de anélkül is csípett rendesen. Lehet ma attól ilyen tünete?

Amúgy vidám, étvágya van, de magától odajött ma 3x, hogy simogassam. Ilyet sosem szokott.


Van tippetek?

Köszi a válaszokat!


2016. nov. 26. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bűzmirigy esetleg...?
2016. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet...

Sokat iszik önmagához képest, étvágya viszont van. De láthatóan valami nem oké. néha csak áll és jokerpofával liheg. Most meg ivott és lepihent... lehet, hogy csak evett valami hülyeséget... semmi súlyosra utaló tünetet nem látok rajta mondjuk.

De ki tudja. Ezekben a vakarózós-allergiás sztorikban nem vagyok otthon.

Bár gondolom ha iylesmi, azzal meg nem kell most dokihoz rohanni...

2016. nov. 26. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!