Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kutyus kertes után...

Amstaff kutyus kertes után panelban?

Figyelt kérdés
Nagy bajban vagyok, mivel költöznünk kell,és nagy lehetőséggel panel házba fogunk... Van egy 3 éves amstaff kutyusunk, és én nem szeretnék elválni tőle. Persze próbálom azt nézni ami neki a lehető legjobb, de szeretném ha mellettem lenne. Szerintetek milyen körülmények és klitériumok közt bírná panelban?

2016. nov. 27. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is bemehetett a házba, akkor semmi különös szoktatás nem kell. Naponta 3-4x sétálni viszed és ennyi. Ha kinti kutya volt, akkor is meg fogja szokni, sőt, örülni fog, hogy nem lesz egyedül kint a hidegben. Viszont nem árt már most elkezdeni beszoktatni, hogy ne a költözés mellé jöjjön még ez a változás is.
2016. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3 séta a minimum, ami szükséges számára, ebből az egyik (jellemzően a késő délutáni) hosszabb legyen, ahol szabadon is mozoghat, futhat, bandáztok más kutyákkal, hogy jól elfáradjon.
2016. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Az enyém is kertből jött panelba. Az ágy közepéről, a takaró alól üzeni, hogy köszöni szépen jól van, jó a meleg, és ha van sok séta akkor az egész napja jól telik :)
2016. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :)
2016. nov. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!