Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy Shiba Inu jól...

Szerintetek egy Shiba Inu jól érezné magát nálam?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta szeretnék egy Shiba Inut, de eddig nem nagyon volt rá lehetőségem, azonban most megvalósíthatnám. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek jól érezné magát nálam? A kérdésemet elsősorban azokhoz tenném fel, akik tapasztaltabbak a témában. Volt már egy Chau-chau-m, imádtam csak szegény már túl öreg volt. Azóta eltelt pár év. Nagy kertes házban lakom, és minden nap tudnám sétáltatni. Tudom, hogy kicsit makacs és önfejű, de szerintem ez a Chau-chau-kra is jellemző, ezért már ha fogalmazhatok így "hozzászoktam" ahhoz, hogy elég sokat kell tanítani.

2016. nov. 27. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
És mennyit tudnád sétáltatni? Napi 1 séta valószínűleg nem elég neki.
2016. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jól hangzik, főleg ha a házban tartanád, és nem a kertben. Valósítsd meg az álmod :)
2016. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) naponta fél-1 órát tudnám sétáltatni, de emellett játszanék még vele
2016. nov. 27. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként megjegyezném hogy tényleg nagyon önfejűek. Nagyon nehéz lesz elérni nála, hogy rád figyeljen. A kutyasuli mindenképpen javasolt, az engedelmességi is jó lenne.
2016. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
hát a fél-1 óra nem elég, nem azoka a ganzdival játszós kutyák, mármint ha olyan kedvük van játszanak de nem fáradnak nagyon ki tőle. A szaglászás a mindenük és ezt fél-1 órával nem nagyon tudják kielégíteni. A szocializációra oda kell figyelni, és az agyi fárasztást is igénylik. Már korán el kell kezdeni tanítani őket amikor fogékonyak, pl behívást és az ilyen alap dolgokat. Remélem az árával tisztában vagy. (300 000ft-500 000ft körül vannak kb)
2016. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy nem az olcsó kategóriába tartoznak, de unokatesóm barátnőjének a szüleinek mostanában fog születni fajtiszta (!) Shiba Inu kölykük, és ők hajlandóak elég sokat elengedni az árából.

Ezen kívül szeretném majd vinni kirándulni, ugyanis én elég sokat szoktam, mivel itt lakunk a Bükk lábánál.

Kutyasuliba pedig mindenképpen be szeretném íratni.

2016. nov. 27. 15:28
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Szapitól eleve ne is vegyél...
2016. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Szaporítótól ne vegyél és igen valszeg' fajtiszta lesz de fajtatiszta biztosan nem csak keverék. Gondolom a kutyái nem szűrtek, nincs kennelneve, csak sima szaporító. Szóval még egyszer tőle ne vegyél kutyát. Nincs rosszabb mint egy ideggyenge példány egy ősi fajtából.
2016. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Huhh de jó, hogy szóltatok :D akkor még egy kicsit gyűjtögetek rá...

Amúgy miért nem szabad szaporítótól vásárolni?

2016. nov. 27. 22:06
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert a szűrések hiánya miatt nem tudod hogy beteg lesz-e. A másik hogy nem tudhatod hogy mi van még a kutyában, lehet külsőre belső teljesen eltérő lesz. De legfőképpen az örökletes betegségek és az esetleges ideggyengeség miatt. Lehet hogy spórolsz az árán, de az orvoson már nem tudsz majd.
2016. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!