Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illene hozzám egy Dalmata?

Timido kérdése:

Illene hozzám egy Dalmata?

Figyelt kérdés

sportos alkat vagyok, minden nap járok futni, kb 4 km-t.

Bent tartanám, de 2 szintes lakásban lakok, tehát tudna mozogni, akkor amikor itthon lenne.

Nem járnék vele agilityre, de szeretnék rengeteg parancsszót megtanítani neki, és hogy ne húzzon a pórázzal stb..

Naponta kb 6 órát kéne, hogy egyedül legyen, a többinél itthon lennék, és kitudnám vinni, vagy itthon lenni vele.

Naponta mininum kétszer levinném ( reggel, este )

Kislány kutyust szeretnék.


2010. ápr. 30. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Elmondom neked MINDEN KUTYA A SZABADBA VALÓ! Lakásba nem tartható!
2010. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nagy hülyeséget mondtál! Uristen. -.-" Ekkora barmot. -.-" Már mérne lehetne lakásban tartani te baromállat? Vannak olyan fajták amit CSAK lakásban lehet tartani. -.-" Remélem, nincs kutyád... -.-"

A kérdésre választ nem igazán tudom, nem ismerem ezt a fajtát, de 2-nél többször kell sétálni vinni az 100%! :)

2010. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed akkor persze legyen.:)

De csakis akkor,ha jól átgoltál mindent és hosszú távra gondolsz nem egy-két év ügyebár a kutyatartás.

Az anyagiakat is nézzd,hogy x idő után is képes leszel ellátni?!

A dalmatának kell a mozgás,szerintem ezt megtudod neki adni.Remélem ivartalitod és jártok majd kutyaiskolába.

És tenyésztötől veszed majd meg,inkább költsél még,nem szeretnék a szokásos 'dumával' jönni,de szerintem teis tudod a szaporitók átkait.:(

Ha úgy érzed hozzád illene egy dalmata akkor hajrá.

De tényleg gondold át,mióta szeretnéd ezt a kutyafajtát?


Sok sikert.

És nem kislány kutyust hanem szuka kutya,csak azért szolók mégmielőtt valaki ezért is lehurrogna,ezen az oldalon már semmin sem lepödök meg.:D

2010. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! kb. 5 éve vágyom egy ilyen kutyára. Átgondoltam már, a helyét is kinéztem a lakásban, meg napirenden is gondolkodtam már. :)
2010. ápr. 30. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Javaslom olvasd el ezt a gyöngyszemet: [link]


Mindenkinek etalon szerintem, aki a hozzá illő kutyust keresi.

Nem akarlak lebeszélni általad kedvelt fajtáról, de szerintem egy lakásba egy kisebb testű kutya jobban illene.

2010. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem illene hozzád:)

De azért előbb itt is nézz szét:)

[link]


Ahogy látom nálad jó helye lenne szóval légyszi ne expressről meg ilyesmi helyről vegyél dalmatát.

Remélem jól választasz majd:)

Jó kutyázást!

2010. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a linkeket!

Az az igazság, hogy kis kölyök kutyust szeretnék, hogy jobban összeszokjunk és ahogy elnéztem, itt nincsenek kölykök :(

2010. ápr. 30. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképpen tenyésztőtől vegyél, törzskönyves kutyakölyköt, különben nagy valószínűséggel nem olyan kutyát kapsz a pénzedért, amilyet kinéztél. A szaporított dalmaták egyrészt egyáltalán nem úgy néznek ki, mint ahogyan azt a standard előírja, másrészt mit csinálsz vele, ha fél éves korára diszplázia alakul ki nála és még a felállás is fájdalmakkal jár neki nem hogy a futás.

Szóval ha egy igazi sportos, könnyen tanítható, egészséges kutyát szeretnél, akkor egy tenyésztőhöz fordulj. Biztosan azt kapsz a pénzedért, amilyet szerettél volna, nem egy beteges, rossz idegzetű keveréket.

Itt van pár kennel:

[link]

[link]

2010. máj. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

16:31

Van kutyám te paraszt!

2010. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!