Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 3 napja van nálunk...

A kutyám 3 napja van nálunk és nem akar enni már tiszta sovány és sokat alszik de amikor az ólban van akkor nyavicskol egyfolytában. Vagy csak azért nem eszik mert most ki van fáradva?

Figyelt kérdés
Segítsetek...
2010. ápr. 30. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beteg :( mindenképpen vidd el orvoshoz... egy kutyus ha éhes akkor eszik...
2010. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vidd orvoshoz! Az egészséges kutya eleven, eszik iszik, kakil. Én is így jártam amikor hozzám került a kutyám, bágyadt volt nem evett, aztán hányt is. Orvoshoz vittem ahol kiderült, hogy Parvós. Szerencsére időben elcsíptük a bajt, kigyógyult, most olyan mint az ördög! Szóval irány a doki!
2010. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Orvos, mert amúgy a kutya ha tehetné, éjjel-nappal csak enne.
2010. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha 3 napja van ott, akkor ez még normális is lehet, a környezetváltozás okozta stressz. Pici még? Azt nem írod. Lehet, hiányzik neki a mamája és a testvérkéi. Akkor pár nap és elmúlik. De ha már nagy, akkor inkább nézesd meg dokival, ha kicsi és amúgy játszik, iszik, wc-zik rendesen, akkor az lehet, amit írtam, de vidd dokihoz, az a legmegnyugtatóbb.

Ha pici, mivel eteted? Szerencsés lenne azzal, amit ott kapott, ahol eddig lakott, mert így csökkenthető a stressz.

2010. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
akár kicsi, akár nagy, ha 3 napja nem eszik és pláne nem iszik, akkor most azonnal doki, már így is kezd kiszáradni
2010. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
9 hónapos a kutyus ... de most voltam venni neki másik kaját és valamennyit ivott, evett de még mindig aggódok azért...
2010. ápr. 30. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor sipirc az állatorvos!
2010. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
62%
Szerintem a kutyud nem beteg hanem meg nem szoktameg a kornyezetett a axelal is igy volt utana beindult vagy probalj neki mast adni ne csak granulatot ha nem segit szerintem akor meny vele dokihoz ...by : Cmici
2010. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!