Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dalmatával kapcsolatban lenne...

Dalmatával kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Valaki saját tapasztalat?

Figyelt kérdés

A dalmata miert feheren szuletik?

Mennyi idos koraban pottyosodik be?

Mennyi idos lesz amikor mar nem fognak rajta kijonni pottyok?

Mennyire egygazdas?

Mas kutyakkal tarthato egyutt?

Tapasztalt kutyas vagyok.

Tudom, a google a baratom ,de jobban szeretem a sajat tapasztalatokat.

Ha van valami plusz erdekes dolog, amit tudtok, azt szivesen meghallgatom.:) Kivancsian varom.


2016. nov. 27. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk a színe miértjeiről nagyon nem fogsz saját tapasztalatot találni, arra csak a google jó :) Ahol egyébként szintén saját tapasztalatokat írnak le, úgyhogy akár el is hiheted (kivéve a bulvármagazinok cikkjeit).

Amúgy nem egygazdás, és nyilván tartható együtt más kutyákkal, hiszen minden fajta tartható együtt más kutyákkal a megfelelő körülmények között (olyan tartás és nevelés, amitől a kutya nem fogja szükségét érezni a többiek megtépésének).

2016. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

1. jó kérdés, így alkotta a természet :)

2. kéthetesen már halvány pöttyök látszódnak, és folyamatosan erősödnek, sokasodnak

3. eltérő, de 1 éves korig simán jöhetnek meg erősödhetnek

4. a miénk nem az

5. ha hozzá van szoktatva, akkor igen

2016. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!