Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Lejosz kérdése:

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Mar többször is azt csinálja a kutyám, hogy este de kizárólag csak este mikor le fekszünk akkor elkezd nyugtalankodni zihál jobbra balra mászkál aztán kb 10-20percig csinálja nyilván közbe próbálok játszani vele szolok neki hogy feküdjön le simogatom stb es akkor el nyugszik lefekszik vegre ... de bem tudom elképzelni mi a baja innivalója van bent es mindig kimegyünk pisilni kakilni mielőtt lefekszünk szóval az is ki van zárva ...

es akkor szorosan hozzám bújik és úgy alszik el .... szépen lassan ..

Egyébként másfél évet nagyrészt a páromnál volt de itt nálam mindig is szeretett lenni és mikor ott volt nála is csinálta... aztan mar tobb mint 1 éve nálam lakik ( előtte is sokat aludt azert itt de ott lakott ) es soha se csinálta akkor sem amikor nem lakott itt meg akkor sem mikor mar itt lakott !!!!!!! Es most az utóbbi pár hétben elkezdte ...

valami ötlet ???

Én arra gondoltam hogy még nem álmos és nincs rendesen kifáradva ...

De aztan gondoltam az ivartalanítasra higy az miatt (2 hete vol) de aztan azt is elvetettem mert mar az előtt is csinalta ..

Szóval tanácstalan vagyok es úgy sajnalom



2016. nov. 27. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Éjszakára feljebb veszitek a fűtést és becsukjátok az összes ablakot?
2016. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát a fűtés ugyan ugy van mint nappal viszont az ablakot igy hogy hideg van becsukom viszont volt hogy nyitva volt teljesen nem bukora mert erre is gondoltam hogy talan melege van es kinyitottam de akkor is csinalta.....

de aztan lehet végül ez lesz a baj

Majd próbáljátom .. holnap mar lefekvés előtt ki nyitom kicsit leghűtöm a szobát ..mert en be tudok takarozni meg ő is be tud bújni akár a takaró alá akár a kis ágyába ha megis fázik.. aztan meglátjuk

Mindenesetre elég ijesztő azért...

2016. nov. 27. 23:10
 3/8 anonim válasza:
Szeparációs szorongása lehet. Fél az egyedülléttől és emiatt nyugtalankodik.
2016. nov. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

Ez lehet, hogy hülyén fog hangzani, de este lefekvéskor én is nyugtalan vagyok, hangokat hallok, amit a család többi tagja nem hall és nehezen tudok elaludni. Emiatt fénynél alszok el, mert teljes sötétségben és csendben nem tudok:/

15/L

2016. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Masodik:

Igen igazad lehet.... bár velem alszik egy ágyba de viszont reggel mikor elmegyek iskolába szüleim pedig munkába mindig hevesen ugat remeg es "támadja" az embert majd pedig hátrál es ez is alátámasztja azt amit irtal ... azota félek hogy esetleg epilepsziás rohama lesz ... És ezen hogy tudok segíteni ?? Kutya iskola esetleg ???

Köszönöm a válaszod!!


Harmadik: Mi Tv mellett alszunk

Es ha hangokat hallana biztos ugatna mert nagyon házsártos....mindent meg ugat szinte...

2016. nov. 28. 10:22
 6/8 elwera ***** válasza:
Hát én azt csináltam szorongás ellen, hogy mindig visszajöttem az ajtóból. Mármint kimentem, hallottam, hogy kaparja az ajtót, visszajöttem, rászóltam, hogy NEM. Újra kimentem, nyüszögött, visszajöttem, rászóltam, hogy CSEND LEgyen. Így szórakoztam addig amíg már meg se mukkant, és akkor hosszabb időre mentem, 5 perc, 10 perc, így. Jó ezt azért fárasztó végigcsinálni. Azt első 20 alkalommal még nyüszög, kapar, meg ilyenek. 21-ediknél már lenyugszik. Amikor nagyon ugatott, pofont is adtam neki. Nem fájt neki, csak valahogy jeleznem kellett hogy nem örülök ha feleslegesen ugat.
2016. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 elwera ***** válasza:
Hja, amúgy meg ha nyugton van akkor meg kell dícsérni, a pozitív dícséret is kell.
2016. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Második vagyok, lehet venni olyan játékot, amibe lehet kutyanasit adni, mikor elmész vagy egyedülmarad el kell küldeni a hejére és oda kell adni neki azt a játékot és azzal el lesz vele.

Fontos: mindig legyen előkészítve tiszta víz és natúr eredetű élelem legyen benne ne táp, mert az túl fel van dolgozva.

2016. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!