Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF etetés segítség?

BARF etetés segítség?

Figyelt kérdés

3kgos ,egy éves bolognese kutyus,inkább lustább fajta.Miből mennyit? Hogy van ez a százalékos számítás etetésnél?

Mindenképp venni kell kiegészítő porokat vagy elég a hús és a zöldség?

Valaki aki sikerrel etet így,leírná ezt a gyakorlatban?


2016. nov. 28. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
facebookon vannak ilyen csoportok, ott minden részletesen le van írva.
2016. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem facebookozok. Egy honlapot találtam de ott kiegészítő eleséggel reklámozzák ezt a módszert,nekem meg pont az tetszene,hogy semmi plusz cucc csak hús és zöldség
2016. nov. 28. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


A kiegészítők nem szükségesek, és biztosan nem kell tizenhatféle port meg olajat venni, de egy-kettő tényleg ajánlott. Az almaecet pl. segíti az emésztést, a zöldkagyló jót tesz az ízületeknek, a lazacolaj a szőrt szedi rendbe. Egyik sem létszükséglet, ezt is adott kutyára lehet szabni, hogy mit érdemes még adni neki a húson és a zöldségen felül.

2016. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez a link most nagyon jól jött :)

Ti hentesnél vásároltok? nyesedéket lehet ott kapni?

2016. nov. 28. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, vagy nem. Én piacra járok, a fele húst az állateledelestől veszem, a másik felét hentestől, mikor hogy.
2016. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!