Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos beagle kan kiskutyán...

4 hónapos beagle kan kiskutyánkat hogy lehetne össze szoktatni a 12 éves golden retriever kan kutyusunkkal?

Figyelt kérdés
A kicsi mindig harapja a nagyot. Marakodnak.

2016. nov. 28. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a kicsi csak játszik? Mit takar a marakodás?
2016. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi játszana csak. A nagy bántja, vagy játszik vele?
2016. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kicsi játszana vele biztosan, csak a nagynak fáj, mert harapja erősen a kis tű fogaival. A nagyot sokszor már sajnáljuk, mert felvisít többször. El kellene őket különíteni?
2016. nov. 28. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóljatok rá arra, amelyik kellemetlenséget okoz a másiknak, ebben az esetben a kicsire. Amikor éppen nem tudtok odafigyelni, érdemes elkülöníteni őket, de hosszú távon nem ez a megoldás, hanem az, hogy elkezditek fegyelmezni azt, amelyik (akár játékból) bántja a másikat.
2016. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hordd kutyaoviba, ott majd a többitől megtanulja milyen erővel lehet játékból harapni, ha a nagy ennyire nem adja tudtára.
2016. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, hogy elviszem kutyaoviba, csak most télen nem tudom nem fázik e meg?
2016. nov. 28. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megfázni, mert mozogni fog. Hacsak nincs extrém hideg (de az nincs), menjetek nyugodtan.
2016. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Meg fogjuk próbálni! Hátha az segít, mert az öreg kutya szegény hagyja magát. Már őt sajnáljuk!
2016. nov. 28. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!