Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kiskutyam baja?

Mi lehet a kiskutyam baja?

Figyelt kérdés
Nagyon mozgékony kiskutyus,aktív de mostanaban nagyon kis nyugott kutya nagyon sovanyka ,kevesett eszik,szeret mindenve benne lenni,de most csak ül és fekszik az olba kis sem jönn nem ugat senkit,arra lettem figyelmes hogy a szája jobb oldalan amikor eszik elkezdi a kismansaval bizergalni nem merem megnézni nem is akarja .a pzha etelt is nehezen ragja meg,tegnap setalas kozben arra lettem figyelmes h ott azon a felén nagyon erősen nyáladzik .Szoltam állatorvosnak és ö azt mondta legközelebb csak akkor szöljunk ha lessz valaki aki letudja fogni.Kis testü kutyusrol van szo.Kérem segítsetek ,nagyon szomoru vagyok miatta bagyon szeretem a kiskutyámat kérem segítsetek.előre is köszönöm

2016. nov. 29. 11:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

"Szoltam állatorvosnak és ö azt mondta legközelebb csak akkor szöljunk ha lessz valaki aki letudja fogni."


HAZUDSZ. Vidd orvoshoz azt a beteg kutyát, ne a net előtt vergődj. Távgyógyítás nincs.

2016. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem ide jött hozzánk házhoz,és ezt mondta
2016. nov. 29. 11:50
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Szóltál az orvosnak. Mit takar ez? Te elmentél az állatorvosi rendelőbe egyedül, kutya nélkül, elsoroltad a tüneteket, és az orvos vaktában azt mondta, hogy őt mindez nem érdekli, mert nincs aki lefogja a kutyát? Egy kistestű, nyugodt kutyát. Hát ez tényleg nem hihető. Ne játsz a kutya életével, szánd rá a pénzt és vidd orvoshoz, mikor nyilvánvalóan baja van.
2016. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Valami beragadhatott a szájába, pl. csont szorult a fogai közé, de lehet más baja is.

Miért nem nézed meg????

Állatorvosnak meg nem kell szólni, főleg olyannak nem, aki ilyet mond. Hanem, meg kell fogni a kutyát és elvinni egy normális állatorvosi rendelőbe!

Szerencsétlennek komoly fájdalmai lehetnek!

Ne késlekedj, tedd rá a pórázt és vidd el dokihoz.

2016. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem mered megnézni? Félsz a saját kutyádtól? Normális, jól felszerelt rendelőbe vidd el, és majd te lefogod míg az orvos megvizsgálja. Ha tényleg annyira szereted akkor ez a megoldás.
2016. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Itt, Pesten, sok olyan idióta kutyatartó van aki annyira elhanyagolja a kutyusát hogy volt amelyiknek kettérepedt az állcsontja a rossz foga miatt! Ne késlekedj:(( iszonyatos fájdalmai lehetnek..
2016. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
...lótúrót kell lefogni ad neki egy kicsi nyugtató-injekciót /bódítás/ kicsi kutya-nem kerül semmibe szinte! /én tudom/ tuti a fogával van baj..
2016. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Szóval csak nézed, hogy a kutya szenved és nem is érdekel téged. Csak figyeled, hogy egyre rosszabbul van, egyre fogy és egyre betegebb.

Keress neki egy igazi gazdát, aki foglalkozik is vele.

2016. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
kusmeretü kutyarol beszelunk ketten fogtuk meg de az sem volt eleg az allatorvosnak,csak annyit mondott legközelebb csak akkor szoljunk ha lessz olyan valaki aki leistudja fogni azt fogta magat es elviharzott
2016. nov. 29. 12:04
 10/20 A kérdező kommentje:
amugy izgaga kiskutyus de igy hogy valami faj neki sokkal nyugottabb
2016. nov. 29. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!