Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten a 2. kerületben...

Budapesten a 2. kerületben hol van a kutyafuttató?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik részén szeretnéd? Van a Szépvölgyi úti HÉVmegállónál, van Pasaréten az Akadémiánál, meg van fent a II/A-ban a Pokorny sportközpontnál (az kerület kártyával használható, amit a sportközpontban kell élesíteni, ha megcsinálták már a bejáratát). Sőt, azt hiszem, valahol a Széne tér környékén is volt egy zsebkendőnyi, de azt nem tudom, hogy pontosan hol, vagy hogy megvan-e még.
2016. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Széna tér és az Akadémia érdekelne. Nézegettem google maps-on, de az Akadémiánál pl nem láttam, pedig a neten is írták, hogy ott van :(
2016. nov. 30. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ott van :) Parkoló meg fák vannak előtte, azért nem látszik az utcaképen, de ha besétálsz az Akadémia bejáratához, és elnézel jobbra, látni fogod. Semmi extra, egy hosszú, keskeny üres terület bekerítve.
2016. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Állítólag itt is van, de ezt még nem láttam: [link]

A Széna térit is megtaláltam, Csalogány u. 51. magasságában van.

2016. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Uuu köszönöm!! :D

Még egy: a millenárisra lehet kutyát bevinni?

2016. nov. 30. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, benne van a szabályzatukban.
2016. dec. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!