Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Grupama biztosítás kutyákra/...

Grupama biztosítás kutyákra/ háziállatokra?

Figyelt kérdés
Tegnap kiderült, hogy elszakadt a drága kiskutyám térd keresztszalagja. A műtéti költség 80.000 Ft körül lesz. Kérdésem, hogy esetleg valaki igénybe vette már a Grupama biztosító általi háziállatokra vonatkozó részét? Az a kellemetlen, hogy a kutyus a nevemen van, de a párom nevén a biztosítás, de az én lakcicmem is természetesen oda szól ahova a páromé. A biztosítóban azt mondták, hogy nem biztos, hogy visszafizetik a 80/-át mivel nem a párom nevén van a kutyus. Ez tök szemétségnek tartom, mivel én is ott élek és a biztosítás nem páromra, hanem a házra van kötve. Valaki esetleg járt már így? Sikeres volt?
2016. dec. 1. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem máshol van a biztosításom, de a megkötésekor az oltási könyv adatait veszik alapul.

A kisállat biztosítás pedig hozzá van rendelve a lakásbiztosításhoz. Természetesen a tulajdonosnak stimmelnie kell.

2016. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem fog működni :( Sajnos anyukám és én vagyunk a kutyus tulajdonosai és páromé a biztositás :(
2016. dec. 1. 11:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyira biztam benne, és most nem tudom miből fizetjük ki :(
2016. dec. 1. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Irjatok at a kutyat a parod nevere. Baratnomek is ezt tettek. Vagy jovore a te nevedre kossetek a lakast ha aznem mukodik. Lehet hogy ezen nem segit de maskor meg igen.
2016. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán áttudjátok írni bármikor a kutyus nevét a párod nevére:)
2016. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!