Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4éves amstaff kutyát csak...

4éves amstaff kutyát csak ilyen száraztáppal etetném nem lenne kevés neki?

Figyelt kérdés

BRIT PREMIUM ADULT LARGE BREED

Konzerv nem kell mellé, ennek a tápértéke megfelelő? Mennyire jó márka? 40kg a kutyus.

Köszönöm előre is a segítséget!



2016. dec. 1. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Megfelelő, középkategóriás táp.

Konzerv semmiképpen nem kell mellé, annak szinte semmi tápértéke nincs, főleg vízből és gabonából áll.

2016. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából elég neki a száraztáp és ez egy elég jò fajta, de megteheted ha van időd/kedved hozzá, hogy néha a táp helyett főzöl neki. Húst, zöldségeket, tojást kevés rizzsel vagy tésztával, mondjuk heti 1-2 alkalommal vagy ahogy gondolod. De amúgy mondom elég neki a táp is.
2016. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Felpontoztam!:)
2016. dec. 1. 19:55
 4/5 anonim válasza:

Ezt a márkát nem nagyon ismerem.


Mi most próbáltuk ki az Olivers Premium termékeket. Nekem mondjuk palotapincsim és keverékem van, de nekik nagyon bejött. Szuperprémium márka, dán. Előtte a Platinumot vettem nekik, az se rossz végülis. Barátnőméknek cukorbeteg amstaffja van, (inzulinozzák napi 2x), így kénytelenek voltak keresni olyan száraztápot, ami beilleszthető a kutyus "diétás" étrendjébe. Ők azt hiszem csirkéset vettek Oliversből, Bejött, mert Heki vércukorszintje rendben van (inzulin + Oliversnek köszönhetően).

2017. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha esetleg érdekel, ez a weboldaluk: [link]
2017. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!