Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Unokatesóm kutyái férgesek....

Unokatesóm kutyái férgesek. Heti 5 alkalommal szokott ide járni. A gyerekemet nem tudja megfertőzni?

Figyelt kérdés
Gondolom kutyázás után mos kezet... Bár a macskázás után nem szokott és ebből kiindulva kicsit elkezdtem agyalni,hogy mivan ha hazahozza a fertőzést. Elég paramami vagyok.
2016. dec. 1. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Tudod, a féreghajtó a legolcsóbb dolgok közé tartozik... S persze alapdolog is a féreghajtás.
2016. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem nagy a valószínűsége, ha a gyerek a kutyával közvetlenül nem is találkozik, akkor pláne nem. Bár ha tud a férgességről, nem értem miért nem tesz ellene. Nem is oltatja a kutyáit?
2016. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
De te ezt honnen tudod? Ő mondta vagy csak kitaláltad?
2016. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Van olyan féreg ami emberbe is belemegy. Pl a szívférgesség is ilyen.
2016. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan kapott féreghajtót már igen..
2016. dec. 1. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:

A szívférgesség ránk nézve nem halálos ;)

Csak akkor kaphatja el a gyerek, ha a kutya kakijával érintkezik.

2016. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a kutya székletével érintkezik és utána közvetlenül a gyerekek szájába nyomja a kezét, akkor van rá esély, egyébként kizárt dolog, hogy elkapják.

Az emberek is jellemzően csak úgy szokták elkapni, hogy ha valami földes ételt esznek mosás nélkül.

Szóval ne aggódj, nem vagytok veszélyben.

2016. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam,köszi
2016. dec. 2. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!