Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tud ugatni is vagy csak vonyít?

Tud ugatni is vagy csak vonyít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy huskyt de a család nem szeretné ha a szomszédok ránkszolnának hogy a kutya vonyít.

Sok videóban láttam már hogy a husky ugatott a másik kutyára meg ismerek olyan husky-t is ami nem ugat se semmi csak figyel.

Engem az érdekel hogy a husky mikor ugat és mikor vonyít mert szerintem nem lenne kényelmes a szomszédoknak se és nekünk se.

Sűrűn,ritkán?

Előre köszi a választ!



2016. dec. 4. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Imádnak vonyítani, ugatni is tudnak szerintem de az nem jellemző annyira. Ha zavar a vonyítás akkor ne legyen husky-d mert a vonyításról nem nagyon lwhet leszoktatni
2016. dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én huskym csak a séta elején vonyít a többi kutyára, akik megugatják. Ez a séta első 10 percét jelenti, mikor még rengeteg benne a fölösleges energia. Ezt leszámítva viszont szinte szó szerint megijedek ha valamiért jelez, annyira ritkán szokta hallatni a hangját. Viszont ez azért is lehet, mert minden nap le van fárasztva, ahogy kell.

Illetve kölyök korában volt csak szokása, hogy ugatott, azóta ha hangot ad ki, az csak vonyítás formájában van, ergó tud ugatni, csak nem "szeret".

De ezt a hozzászólást csak tényleg akkor vedd alapul, ha minden nap reggel és este mozgásban van tartva.

2016. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!