Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a ruha jó...

Szerintetek ez a ruha jó lenne a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Nagytestű keverék kutyám van, de benti kutya és nagy sétáknál szerintem fázik. Meg ha fut és kimelegszik és megáll szaglászni megfázhat, nem?

Erre gondoltam:

[link]



2016. dec. 4. 15:39
 1/5 evimeri ***** válasza:
7%
A kutyának egyáltalán nem tesz jót a ruha. Sajnos manapság mindent eladnak, elhitetve a vevővel, hogy ez neki jó. Attól, hogy benti kutya még nem fog megfázni a séták alkalmával. Gondolom azért van rajta szőr. Persze, azért ne 3-4 órát sétáltasd a mínusz 10 fokban.
2016. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemesebb első ruha vásárlásnál elmenni egy állatboltba a kutyussal, és ott megnézni, felpróbálni rá a kabátot :)

Butaság, hogy nem kell, bent van 19-23 fok, kimegy a 4-5 vagy -4 fokba, ez már kapásból legalább 14 fok különbség.. Tuti fáznak, te is fáznál egyszál pulcsiban. Valamelyik kutyusnak pulcsi+kabát is kell, valakinek elég a pulcsi, szerintem tapasztald ki hogy kényelmesebb neki :) és figyelj, hogy legyen pisilésre szabad hely a kabát alján :D

2016. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen szőre van a kutyádnak? Rövid? Aljszőr nélküli?
2016. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vedd meg, de en vennek hozza egy terepszinu futocipot!!! Biztos hogy a talpa is fazik, hiszen mezitlab van!!!
2016. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Meg ha fut és kimelegszik és megáll szaglászni megfázhat, nem? "

Az ember ilyenkor azért fázik meg, mert leizzad. A kutyák nem izzadnak, hanem lihegnek és a mancsukon át adják le a hőt. Szóval ellőt nem fog "megfázni".


Mindazonáltal ha benti, akkor érdemes venni neki ruhát. Amit linkeltél nem tűnik rossznak. Mérd le a kutyát meg a ruháról is kérj méretet, ha jó, akkor ennyi pénzért teljesen jó vétel.

2016. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!