Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezhet hogy egy keverék így...

Létezhet hogy egy keverék így örökölje a géneket?

Figyelt kérdés

kérdeztem már itt róla és mutattam képeket régebben, elviekben egy tacskó-beagle keverék kiskutyáról van szó akinek annyit tudok biztosan hogy az anyja egy egyszínű barna/vörös tacskó, ő pedig olyan színárnyalatot kapott mint egy fekete tacsi, csak szürke kivitelben.(+egy fehér foltocska a mellkasán) létezhet hogy tényleg beagle az apja? mert azt hittem méretben meg fog látszani de szegény elég picike maradt, májusi születésű így fest [link]

ez egy bő 2,5 hónappal ezelőtti videó róla de szinte ugyanekkora maradt https://www.youtube.com/watch?v=EBFpASiqu8Y


2016. dec. 5. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezhet, hogy beagle (keverék) az apja, de az is lehet, hogy nem. Ezt elég nehéz megmondani. Mindenesetre szinte fajtatiszta tacskónak is elmegy, mást nem nagyon látok bele én.
2016. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
engem az lepett meg hogy elvileg neki fajtiszta beagle az apja nem is keverék, és mégis szinte teljes egészében tacsi, azért vonom kétszégbe
2016. dec. 5. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, onnantól kezdve, hogy "elviekben" tacskó-beagle keverék, bármi lehet a kutyából. Bármit örökölhetett bárhonnan. Az anyjától is, amennyiben nem törzskönyves, mert ugye azt se lehet tudni, hogy neki mik voltak az ősei, meg az apjától is, főleg, ha csak tipp, hogy ő beagle (jellegű) volt.
2016. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
A kutyád keverék, nem lehet igazolni, hogy kik a szülők. Itt arról nem lehet beszélni, hogy a szülők fajTAtiszták-e vagy sem. Bármi lehet benne.
2016. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keverékeknél még egy almon belül is tök eltérőek lehetnek a kiskutyák, a genetika nem úgy működik, hogy 50% apa 50% anya, épp emiatt kiszámíthatatlan. A lényeg az, hogy tudod hogy a kutyád keverék. A fajtatisztaságnak a tenyésztésben van fontos szerepe, egyébként meg mindegy, mert a lényeg, hogy szeretve van, nem a fajtanemesítés a célod.
2016. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!