Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen clickert válasszunk?

Milyen clickert válasszunk?

Figyelt kérdés

Leginkább a Trixie márkától a soft clicker tetszett meg, de erre azt írtak, hogy lágy hangja van, ideális kölyökkutyáknak és a zajra érzékeny kutyáknak. Viszont az baj lenne ha en ez egy egészséges felnőtt kutyának venném meg?

Van a masik fajta a Basic Clicker, ez az a csont alakú, de nekem túl melynek tűnik, az a rész amit majd meg kell nyomni, nem fogja vágni az ujjamat?

Igazából a Soft változat csak az alakja es a formája miatt tetszett meg, meg annak elvileg puha a gombja, míg a másik olyan keménynek tűnik.

Szóval szerintetek melyik legyen?



2016. dec. 5. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó hangos legyen. Én a kölyök kutyámnál próbáltam egy lágyabb hangút de egyszerűen nem hallotta :D Azóta inkább a sajátunkat használjuk ami jó nagyot kattan és rendesen hallja. Szerintem nem kell túlkomplikálni.
2016. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


ilyenem van, egyszerű és nagyszerű, fogni sem nehéz. (#1 voltam)

2016. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem "túlkomplikálni" akarom egyszerűen megkérdeztem, h melyik a jobb választás, de te se a kérdésre válaszoltál, hanem elmondtad h neked mennyire jo van. De en ezzel nem vagyok kisegítve. Ettől függetlenül koszonom h szántak rám az idősből.
2016. dec. 5. 23:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj be a boltba, kattintgasd végig, és vedd meg azt, amelyik hangra és fogásra is szimpatikus. Azért van ennyiféle, mert mindenkinek másik jön be, sajnos ki kell próbálgatni, hogy megtaláld az igazit :)
2016. dec. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, és úgy sem biztos, hogy elsőre meg fogod tudni venni életed klikkerét. Mert használat közben kiderülhet, hogy jó lenne, ha csuklóra tudnád akasztani (vagy pont ellenkezőleg, útban van a fityegője), milyen jó lenne az a beépített pálca, de jó lenne, ha nem "doboz" lenne, hanem lekerekített, bentre kéne egy halkabb darab, vagy kintre egy hangosabb, satöbbi.

De ez azért nem egy több tízezres tétel, szerintem nyugodtan megengedhetsz magadnak egy próbadarabot :) Mindegyiket fogod tudni használni, aztán ha kényelmi szempontból váltani szeretnél, akkor veszel egy másikat. Legalább lesz tartalék.

2016. dec. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó, amelyik tetszik. Nekünk nincs is klikkerünk, csak egy hangjelzes (oké).
2016. dec. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!