Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem túlzás ez a...

Csak szerintem túlzás ez a viselkedés a kutyákkal!?

Figyelt kérdés
Annyira túlzás szerintem ahogy egyesek a kutyáikkal bánnak. Van aki mióta kutyájuk van anyának meg apának hívják egymást, ha alszik a kutya es náluk vagyunk csendben kell lenni mint egy kisbabánál, fel ne kelljen o.O Nem mindegy mit eszik, milyen vizet iszik, kb tobb ruhája van mint nekem :D Most én vigyázok egy hétig a kutyára, itt a gyerekek mellet nincs csend, kapja az ívet a kutya. :) Sima csapvizet kap es meg ruhát sem adok rá. Ők is szeretnének gyereket, nem tudom mi lesz ha sír a gyerek és a kutya alszik.

2016. dec. 6. 10:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Az ő dolguk, hogyan bánnak a kutyájukkal.

Az viszont tényleg nem mindegy mit eszik, de a sima csapvíz jó neki.

Ruhát szerintem sétánál elég adni rá, ha rövid a szőre és fázós.

2016. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az nem túlzás, hogy úgy szeretik, mintha a gyerekük lenne.

Semmilyen élőlénynek nem mindegy, hogy mit eszik. Az tényleg túlzás, hogy csapvizet nem ihat. Bár ki tudja, kinél milyen a csapvíz. Otthon simán megiszom. Munkahelyen semmiképp sem innék belőle.

Ruha szerintem nem kell egy kutyára, max. ha fázik télen, kint.

Mi az, hogy kapja az ívet? Direkt bántod?

2016. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
Egy kutya cukibb es többet ér mint egy gyerek.
2016. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

"Mi az, hogy kapja az ívet? Direkt bántod?"


Nem, de viszont most ő a kemény legény, a ház ura, aki nem ad ruhát a kutyára és csapvizet ad neki. A mexikói kartellben nincs ilyen kemény bánásmód a foglyokkal!

A kutya kétszer is meggondolja, lesz-e kutya a következő életében, mert nliyván ő tehet mindenről - hát nem, "egyértelmű"...


"Csak szerintem túlzás ez a viselkedés a kutyákkal!?"


Mások is így gondolják, de amiket írtál, az nonszensz és erősen megkérdőjelezi, mi a francért bízták rád a kutyát.

2016. dec. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Németjuhász.

Dehogy bántom, 4 gyerkőc van, Ők csüngnek rajta egesz nap. :)

2016. dec. 6. 11:13
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem minegy mit eszik egy kutyus! Babáknál sem mindegy, náluk se. Inni meg ha palackozott vizet kap, had kapjon. Nálunk olyan köves a víz, hogy vesekövet kapna a kutya ha azt kapná. Ez van sajnos.

Ha az íven arra gondolsz, hogy rossz kaját kap enni meg a gyerek is húzza a fülétfarkát rúgja bántja akkor az már kinzás.

Valakiknek a kutya a gyerek, el kell fogadni. Nálunk is olyanok mint a gyerekek, ez van :)

2016. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hat ha a fejem tetejére állok sem tudom erre a nagy állatra ráadni azt a buta ruhát, menekül előle, nem akarja.
2016. dec. 6. 11:15
 8/27 A kérdező kommentje:
Sajnos, nalunk nincs olyan kutyakaja amit Ők adnak.
2016. dec. 6. 11:18
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

1. Az nem mindegy mit eszik

2. Ha jó a víz a csapban, igya azt :D

3. Minek a ruha??? Nah ez jó kérdés :D

2016. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Német juhászra mondjuk pont nem kell ruha, baromság.

Víznek is jó a csapvíz.

Az viszont tényleg nem mindegy, mit eszik.

Legalább szocializálódik nálad kicsit a kutya a gyerekekkel. :)

2016. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!