Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanév ötletek?

Kutyanév ötletek?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva lesz egy kutyusom, még nem tudom milyen nemű. Írnátok, aranyos, ötletes neveket, mert még nem tudom mi lesz a neve. Jöhet fiú név lány név is.

2016. dec. 7. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Fajtáját sem tudod , illetve azt, hogy melyik fajtához hasonlít leginkább , ha keverék kutyus ? Mekkora lesz? Színe ? Semmit nem tudsz róla? : o Egy bolognese-nek, vagy egy törpe tacsinak csak nem adhatunk egy 60 kilós óriáshoz illő nevet! :)
2016. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy németjuhász lesz vagy pedig labrador.
2016. dec. 7. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Németjuhásznak:

Fiu név: Mancs, Mex, Balu.

Lány név: Hanta, Cora, Astra.


Labradornak:

Fiu név: Beni, Denis, Kevin.

Lány név: Eper, Tünci, Magic.


Remélem tudtam segíteni:)

2016. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. dec. 7. 18:52
 5/6 anonim válasza:

Fiú:Lord,Kobra,Acél,Vulkán,Harry,Potter,Butch,Otis,Brandon,Kevin,Leon,Bernát, Március, Firenze, Orson,Zeusz,Mex,Mike,Spike,Hadnagy,Kapitány,Árész,Hádész,Carlos,Manó,Mugli,Eliot,Dilen,Dexter,Apollo,Alonso,Freddie,Miguel,Liam,Árven,Gandalf,Gonosz,Tornádó,Fürge,Fürer,Odin,Totó,Lucas,


Lány:Lily,Bella,Lady,Molly,Málna,Alma,Liza,Ziza,Scarlett,Peggy,Polly,Artemis,Gyémánt,Rubi,Menta,Kármen,Kelly,Dézi,Lola,Dalma,Salma,Dia,Lea,Mona,Virág,Volga,Európa,Létó,Szulamit,Sába,Főbe,Sarah,Henna,Hilary,Ízis,Linda,


Igyekeztem többféle stílusban írni,majd ha meglesz a blöki írd meg,milyen nevet adtál neki:-)

2016. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. dec. 8. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!