Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy fehér máltai pudli kislány kutyusnak?

Figyelt kérdés
Most vesszük karácsonyra a gyerekeknek és valami rövid szép hangzású kutya nevet szeretnék adni neki.A gyerekek a barátnőikről neveznék el,hallottam mikor játszottak,így nevezték a játék kutyusokat is.

2016. dec. 8. 13:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Hópihe
2016. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a máltai pudli???

Máltai selyem es ha rám hallgatsz, elmész egy tenyésztőhöz es onnan veszel nem jofogasrol es társairol

2016. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lili, Lufi, Eper, Pihe, Hógolyó, Pamacs, Joghurt, Dana, Léna, Lédi
2016. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy máltai-pudli mix keverékre gondol a kérdező. Bár keverék kutyáért nem tudom ki ad ki pénzt, de egészségére.
2016. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem jól írtam,selyemszőrűre gondoltam.Nem keverék.Tenyésztőtöl lenne.
2016. dec. 8. 14:24
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Rendes tenyésztő SOHA nem ad el KARÁCSONYRA. Január végére már tovább is adtok rajta. :(
2016. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miért?Ha most akkorák a kutyusok,hogy el lehet hozni?Nem túl közeli,de ismerős a tenyésztő.
2016. dec. 8. 14:41
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
mennyi idősen hozzátok el?
2016. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

A kutya egy élőlény, nem egy karácsonyi ajándék, ami ha nem tetszik vagy megunják a gyerekek, akkor fellehet tenni a polcra. A kutya 10-15 évre szól, nem egy karácsonyra. A kiskutya vonyít, harap, rág, bepisil, bekakil, tanítani és nevelni kell, orvoshoz vinni ha beteg, kutyakozmetikushoz vinni a szőre miatt, naponta sétáltatni, amit a gyerekek biztos nem fognak tudni megcsinálni... ha ezt nem tudod bevállalni, és a gyerekeknek akarod csak a kutyát, nem magatoknak is, akkor NE vegyél kiskutyát, mert így is rengeteg kutyát dobnak ki az utcára...


Ja és mielőtt elkezdenéd nézegetni jófogáson az olcsó kiskutyákat, ezt nézd meg, mert könnyen belesétálhattok ti is a szaporítók csapdájába: [link]

2016. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy sok munkával jár,mire megtanítom szobatisztaságra.Csak egy nevet kértem és ennyi jótanácsot kapok.Kedvesek vagytok.Eddig nem volt még semmilyen benti háziállatunk mert állandóan volt picigyerek a házban.Most már másfél éves a legkisebb és szerintem lenne időm és edzett türelmem hozzá.A család kiskedvence lenne,nem tudom miért akartok lebeszélni róla.
2016. dec. 8. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!