Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak neki, hogy kibírja...

Mit adjak neki, hogy kibírja estig?

Figyelt kérdés

Kiírtam tegnap egy kérdést

( http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8280721-hogya..

Jött megnézni egy lány, de még nem döntött, hogy elviszi-e.

Eddig nem volt egész nap egyedül, tegnap 2 kor értem haza, ma itthon voltam, de holnap csak 8-fel9 korul jovok haz.

Azt olvastam egy ilyen kiskutyanak meg tobbszor kell enni.

Reggel 6 kor indulok, akkor adok neki, de ha sokat adok azt is bezabálja, nem?

És mit adhatok neki enni? 2 doboz kaját hoztunk el, az már elfogyott, itt a közeli boltban egy fajta kutyakaja van, de azt nem eszi. A mi kajánkból adtam neki.

Mit adhatok és mit nem?

És főleg, hogy oldjam meg, hogy ne egyszerre egye meg?



2016. dec. 8. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Reggel adsz neki és este, ha egész nap nem vagy otthon. Nem fog éhen halni, ha reggel 6-kor kap, utána ha hazaérsz, este 9-kor.Kutyatápot vegyél neki amit kapsz addig is, vagy plusz konzervet hozzá, olyan nincs, hogy nem eszi meg, ha éhes lesz, megeszi. Emlékszem a kérdésedre, remélem elviszi a csaj majd a kölyköt. Szimpi volt egyébként?
2016. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csak a holnapi nap érsz ilyen későn haza vagy most már így lesz?

Ne hagyd előtte a kaját, mert túl fogja enni magát. Inkább kérj meg egy ismerőst/barátot/szomszédot, hogy menjen át és adjon enni a kutyának (akár már oda is készítheted a tányért, hogy csak elé kelljen tenni).

Adhatsz neki húst, baromfit nyersen vagy főve, csak a csontot ne add oda, meg szétfőtt rizst.

2016. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ha egész nap egyedül lesz a kölyök, próbáld biztonságos helyen hagyni, ne rágcsáljon kábeleket, ne igyon hypot, stb., semmi olyasmit ami veszélyes lehet számára.
2016. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, mostmár így érek haza. Kb heti 1-2 nap szoktam 2-3 körül.

A kutya a fürdőben van, ott tudtam egyedül felszedni a szőnyeget.

A lány érdekes volt, olyan plázacica féleség. A kutya megnyalta a cipőjét és fintorgott, ha kutyákat tart valaki akkor ehhez nincs hozzászokva? Érdekes volt. A kutya törzskönyve érdekelte, származása. Amiről fogalmam sincs.

2016. dec. 8. 18:22
 5/12 anonim ***** válasza:

Hmmm... sajnos ez nem egy komoly gazdijelölt :(


Hirdesd még a neten a kölyköt, s a fajtamentőkkel mindenképp vedd fel a kapcsolatot! Csak hamar lesz egy komoly, felelős gazdija csórinak.

2016. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van neki 2 Dán dogja, azért gondoltam, hogy jó helye lesz nála. Kiváncsi vagyok, hogy jelentkezik-e.
2016. dec. 8. 18:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne add neki oda, ez nagyon gáz !!

Tényleg a fajtamentőket keresd meg, ők megtudják találni számára a megfelelő gazdit.

Amúgy nem hiszem el, hogy ha több oldalra, csoportba stb felteszed nem kel el. Ingyen egy fajtatiszta kölyök? Ne viccelj, pár nap alatt lenne gazdija, főleg ha szépet írsz róla:)

2016. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ha belinkelnéd ide a Facebook posztot, amin hirdeted akkor azt mi is meg tudnánk osztani, meg segíteni a gazdikeresésben.
2016. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azert nem hirdetém Magyar csoportban es nem kerestem a fajtamentoket, mert szeretném még a héten ha elvinnék, 22 nagyon messze van es szeretnem ha itteni vinné el vagy érte tudna jönni. Mikor hoztuk 2 óra plusz volt, es hiába alltunk meg ennyit igy is össze kakilta a kocsit :/
2016. dec. 8. 19:55
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs rá esély , hogy megszereted öt? :(
2016. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!