Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
3 éves kutyám nagyon sok betegségen, műtéten átesett már. A fő gond a szeme volt, megvakult, műtötték többször. A fájdalomtól meg a vakság okozta bizonytalanságtól mindig vakarózott, véres, szőr nélküli volt az egész teste. A műtét után jobb lett. Most viszont újra előjött az egész, félpercenként kell rászólni, és a szemét dörzsöli a legdurvábban. Mondta doki, ha nem javul, kiveszik a szemgolyót. Én inkább elaltatnám akkor, de emiatt bűntudatom is van, hogy gondoltam rá. Folyton harcolok magammal, mert nehéz elengedni, lehet, hogy rossz döntés stb. De nem tudjuk, mit élhet át, megint a fájdalom miatt vakarózik-e?
2016. dec. 9. 12:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
többek között ezért se lesz soha se kutyám se macskám.
2016. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
sajnos a szaporított kutyákkal ez is megeshet :(
2016. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
de most teljesen vak? mert akkor nem oszt nem szoroz, h van szemgolyó van nincs.
2016. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy utána jó ideig nem kellene másik kutyus nekem (azt nem mondom, hogy soha). Igen, ő olyan helyről jött, ahol rosszul tenyésztettek, ez a hely már nem létezik azóta...
2016. dec. 9. 12:38
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Gallért tegyél rá és akkor nem tudja szétvakarni a szemét. ha teljesen meg tud gyógyulni, talán nem fog többet vakaródzni.

Egyébként egy szem probléma miatt nem kellene a teljes testen vakaródznia.

Felkereshetnél másik orvost.

2016. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Valamennyire lát a műtétek óta, nem 100%-os persze. De ha kiveszik, az meg rettenetes fájdalom lehet. Viszont tudna úgy is élni. Csak az milyen már?
2016. dec. 9. 12:40
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom, ha teljesen vak, akkor még ezt a műtétet megpróbálhatjátok. ha utána boldog lesz a kutya, akkor megérte. ha utána is fennállnak a problémák, és a kutyusodon látszik hogy csak szenved akkor az altatás a legemberségesebb megoldás. ami persze borzasztóan nehéz döntés :( de reméljük a legjobbakat! kitartás!
2016. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#5: Már itthon és külföldön is "ezer" doki látta, próbálkoztak mindenféle kivizsgálással, kezeléssel, az ég világon mindent próbáltunk, és minden a szeméhez vezetett vissza.
2016. dec. 9. 12:43
 9/20 anonim ***** válasza:
7%
már ezer éve elaltattam volna szerencsétlen állatot. az egész élete egy szenvedés.
2016. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szar a szaporító,de nem kell mindent erre fogni. Emberek közt sem csak az beteg akinek szar a háttere. ..
2016. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!