Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják (itt), sok...

Miért mondják (itt), sok kutyafajtára, hogy bent kell tartani?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam egy Dobermann-os és egy Dán dogos kérdést is ahol írták, hogy ezeket nem lehet kint tartani. Dobermann sok van itt (kisváros) ház/birtok/vagyon örzésre veszik.

A Dán dog (szomszédbe van kettő) ha kinyúlnak egy nappalit beterítenek. Van jó kis kutyaól. benne szalma meg rongyok.

Itt az a fura ha valaki beengedi a kutyát a házba.

Amig nem jöttem fel ide nem is hallottam ilyenekről. o.O



2016. dec. 10. 09:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
1%
Régen mit ettek a kutyák vajon? És hány kutya volt beengedve a házba? A ti teóriátok alapján régen az összes kutya kivétel nélkül boldogtalan volt, mindegyik fosott és pár éven belül meghalt. Nagyon érdekes, hogy régen sokkal kevesebb kutya volt beteg, most meg minden kis dologért rohanni kell az orvoshoz. Lényeg, hogy megveszitek neki a legdrágább tápot, ami csak létezik, meg elviszitek kutyaiskolába, és naivan azt hiszitek, hogy így a ti kutyátok, aki szobában van tartva sokkal boldogabb és egészségesebb, mint az aki udvaron szaladgál, nem kapja a legdrágább tápot. Ja mellesleg ha ennyire jók vagytok anatómiából, akkor biztosan tudjátok, hogy a kutyának teljesen más a hőháztartása mint az embernek. Ha minusz fokok is vannak, bebújik az óljába, NEM FOG FÁZNI, sőt még akkor sem, ha nem menne be. És itt most megint megjegyzem, hogy nem a tipikus szobakutyákról beszélek.
2016. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
85%

A tacskó sem tipikus szobakutya, mégis a takaró alatt van állandóan. A válasz erre : MERT RÖVID A SZŐRE. Ez mondjuk egy viszonylag egyszerű és szemmel látható dolog. :D

Azt ugye tudod, hogy régen a kutya használlat volt? 6-8 évet ha megért csoda. Senkit nem érdekelt, ha elpusztult 4 évesen lett másik azonnal. Elnézést, hogy nálam családtag, és szeretném ha sokáig élne. Meg tehetem, hogy jó minőségű táppal etessem, és megfelelően ellássam őket. Belőled csak az irigység beszél, mert rendes észérveid nincsenek, konkrétan minden szavad ellenkezőjét bizonyítottam.

2016. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
90%
Ja és erről a régen mi volt dologról is leakadhatsz nyugodtan, elmagyaráztuk miért baromság.
2016. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
11%
Nem irigység, csak már nagyon felbőszít ez a álszent, mártír, rongyrázó viselkedés amit ezen a fórumon tapasztalok. Nem is fogom többet olvasni, forrjatok csak a saját levetekben, a valóság attól még ugyanaz marad, akármit is bizonygattok.
2016. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
46%
Köszi a fantasztikus tanácsokat, kicsit feleslegesnek érzem a gyakoris pályafutásodat, a 6 év alatt mióta itt vagyok sok ilyen volt de szerencsére az alap mentalitás nem változik az oldalon kár a gőzért. Szia :)
2016. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
28%
Annó 20 éve 16-7 évesen halt meg a drága kutyink, a masik 15. Kinti kutyák voltak, maradékot ettek, sokszor a koppásztásból megmaradt csirke fejet, hullót ezt azt.
2016. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
53%
Mázlijuk volt. Ez nem volt általános.
2016. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
53%
26-osnak nem mazlija volt es ez normalis ha valaki csirket tart es vag. Ha a csort levagod, a csirkefejet megehetik. A mi kutyaink is kaptak amig volt csirke es mind oreg korukig eltek, nincs ezzel semmi baj, csak aki varosban el az nem tart csirket es idegenkedik a dologtol.
2016. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Anyu is ezt mondta, hogy náluk is iszonyat sokáig éltek a kutyák, asszem a max 17 év volt, pedig általában utca mixek voltak, törzskönyv nélkül ;)

Ami most van az is a 13-at tapossa. Soha nem kapott bolti kaját.

Es csak veszettségre kapja az oltást :)

Es köszöni jól van, úgy száladgál mint egy kölyök :)

2016. dec. 10. 14:13
 30/35 anonim ***** válasza:
5%
Na ugyehogy, okoskák jó lenne ha befejeznétek itt az észosztást. Azért mert nektek nincs udvarotok és csak a 3 négyzetméteres lakásotokban tartjátok a kutyát, azt hiszitek, hogy az a jó neki, az e természetes. Gondoljatok amit akartok, engem hidegen hagy, de nemkéne itt félreinformálni az embereket. Szánalom.
2016. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!