Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya kaphat vitamint vastable...

Kutya kaphat vitamint vastabletta formájában?

Figyelt kérdés
Bizonys gyulladás miatt vért vesztett, mondták az orvosok, hogy kell egy kis idő, mig ujratermelődik neki. Adhatok neki vastablettát, hogy serketnse a vérképződést?
2016. dec. 10. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz. A Béres csepp is jót tenne neki. Én műtét utáni vérvesztés miatt az utóbbit és B komplex vitamint adtam a kutyámnak.
2016. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. A gyulladás lehet bakteriális eredetű, márpedig a szervezet egyik jelentős védelmi vonala a kórokozó vas felvételének gátlása. Nagyon nem célszerű szétcsesztni ezt azzal, hogy tömöd az állatot vassal.
2016. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Figyelj, az a biztos ha megkérdezed itt a dokit. Esténként szokott válaszolni:


[link]

2016. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyers marha/borjú/csirke májat adj neki. Jó vérszegénységre, és tele van vitaminnal.
2016. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak állatorvosi előírásra kaphat.
2016. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kutya Béres cseppet adhatsz, abban is van vas!


[link]

2016. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!