Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a kutyámnak humán...

Adhatok a kutyámnak humán Béres cseppet?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz az étvágya, pedig voltam már vele orvosnál is, volt vérvétel, és semmi baja. Nem kórosan sovány, csak a neki szánt napi kutyakaja adagjából (50 gramm Acana) alig eszik 2-3 szemet. Olvastam, hogy a Béres csepp kicsit meghozza az étvágyát. Adhatok neki az enyémből? És mennyi vízben keverjem el?
2016. dec. 11. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy falat kajára kéne cseppenteni, hogy biztos megegye. Nem kell víz. Hány kiló a kutya? Én a 13 kg-os kutyának napi 15 cseppet adtam.
2016. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wenda_96 válasza:
Nem pontosan a kérdésedre válaszolnék.Lehet nem ízlik neki az a fajta táp. Próbálj egy másikra váltani,hátha arra jobban rákap. A mi kutyánknak is volt egy olcsóbb,rosszabb minőségű kutyatáp,amit nem volt hajlandó megenni,pedig nagy zabagép a drága.
2016. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2,5 kg.

Hát már próbáltunk mindenfélét. Konkrétan az állateledelesnél az összes tápból kínáltunk neki pár szemet, és az Acanába volt hajlandó belenyalni.

2016. dec. 11. 17:20
 4/6 Wenda_96 válasza:
Nincs kis helyre bezárva? Lehet több mozgás kéne neki.
2016. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehogy van bezárva! Ki-be járkálhat kedve szerint és naponta sétálunk.
2016. dec. 11. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Probalj meg natur joghurtot tenni a tapra. Kicsit keverd ossze. Igy az enyemek megettek. Kb. 2 het utan mar a joghurt se kellett.
2016. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!