Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a "lépcsőfokok" a pitbullig?

Mik a "lépcsőfokok" a pitbullig?

Figyelt kérdés

Jelenleg amerikai staffordshire terrierem van. Kitűnő nevelést és szocializációt kapott. Napi 4 km futás,kb. 1-2 km séta a fizikai fárasztás. 6x-7x tanulunk 10 perces részekben,kutyaovi volt,kutyasuli van. 5 éves,jól reagál a szokatlan,hangos zajokra és a tömegre: Figyelmen kívül hagyja. Mármint úgy sétál mellettem mint máskor. Kutya ha ugat a kerítésen keresztül hagyja,egyébként sokszor terverzek a "kutyás barátaimmal" programokat. Tud játszani,imád is.

Ezeket nem dicsekvésből írtam le,hanem hogy ténylegesen nyoma legyen hogy időt és energiát áldoztam rá. Nem is keveset.


Mi a következő lépcsőfok? Felelős állattartó vagyok,nem fa.. hosszabbítónak kéne és nem is Magyarországi kennelből venném. Fontos hogy stabil idegrendszerű,jó védelmező ösztönű kutyát kapjak. Ezért venném külföldön.



2016. dec. 11. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom akkor az első lépcső az, hogy keresel egy tenyésztőt, aztán nyomod azt, mint a staffal, kiegészítve némi "pites" lefárasztással, ha igénye lesz rá.

De ezt nyilván magadtól is tudod. Nem egészen értem, mire vonatkozik a kérdés, milyen lépcsőfokok érdekelnek :)

2016. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
a két fajta szinte ugyan az. Ha egy staffot rendesen meg tudtál nevelni akkor egy pittel sem lesz nehezebb dolgod. Viszont én úgy tudom hogy Magyarországon keresve sem találnál tenyésztőt mert ott nem lehet pitet tenyészteni, ebben azért nem vagyok teljesen biztos.
2016. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már lehet tenyészteni. Ennek ellenére rendes pit tenyésztőt én még nem láttam itthon, de mondjuk nem is kerestem. Csak ilyen batár méretű XXL kutyákat találni. A fajtamentős kutyáknak több közük van a pitekhez...
2016. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó, értem, én nem tudtam de köszönöm az információt.
2016. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld kéz! :)
2016. dec. 12. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!