Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxereket miért tartják...

A boxereket miért tartják ijesztőnek?

Figyelt kérdés

Én boxerrel nőttem fel, így természetesen tunderinek tartottam a sajatomat és egy cseppet sem ijesztőnek. A pofaja miatt? A többi turcsi orrut nem tartják ijesztőnek. A fekete maksz miatt?

A barátságos, szeretetre méltó kutya volt, de nem akarta egy járókelő sem megsimogatni. :( Vagyis biztos volt ilyen, de egy esetre sem emlékszem.



2016. dec. 11. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj míg nem akarják megsimogatni. Tapasztalatból mondom hogy jobb úgy. Az én kutyám cukorpofa mégsem simogatja meg minden 2. ember. Én utálom ha simogatják de azért havonta 1x belefér. Egyébként úgy néz ki mint egy nagy plüssmackó.
2016. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fene tudja, én sosem tudnám ijesztőnek látni, de elfogult vagyok, mert nekem is van egy. :) Akik félnek tőle, azok talán úgy minden játszik, amiket írtál is, plusz kinézete, és természete miatt. A kis turcsi képe, a "sportos" alkata, a mozgékonysága, és hogy nem fél kiereszteni a hangját, ha úgy gondolja, hogy a meg kell védenie a családját. Igaz, van egy amstaff keverékem is, így akik félnek a kutyáktól, de rendszeresen látogatnak minket, máris barátságosabbnak látják a boxerünket. :D Ezek a francos előítéletek ugye...
2016. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az új kutyamat sokan megakarjak simogatni, így döbbentem rá, hogy mások tényleg ijesztőnek tartottak a hercegemet. Nem orulok neki hogy simogatjak, de az rosszul esik hogy őt nem is akartak. Ránézek a képre, és bárhogy próbálok rájönni, mi a baj, elfogultan csak egy aranyos tündér bogyót látok
2016. dec. 11. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kutyám, de szerintem is nagyon aranyosak a boxerek. Bár én nem vagyok az a "simogatós" fajta. Eddig még egy gazdihoz sem mentem oda, hogy megsimogathatom-e a kutyáját.
2016. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek írtam, akkor még nem jött meg a második válasz :) orulok hogy nem csak én vagyok így vele :D pedig annyi szeretet van bennük
2016. dec. 11. 22:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
# 5 Más sincs bennük, csak szeretet. :) Tényleg a legjobb indulatú, hátsó szándékoktól mentes, "egyenes" kutyafajta.
2016. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként most "hosszú pofaju" kutyusom van és nehezen szoktam meg, nagyon furcsa. Viccesnek találom mikor felhúzza az orrát rágás közben. Szerintem nagyban hozzá játszik a nem simogatashoz a logó, fekete pofaja, de ettől olyan aranyos a boxer.
2016. dec. 11. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat aki ijesztőnek tartja a boxert,annak halvány lila gőze sincs milyen cukipofák :D
2016. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt boxerem gyerekkoromban, a 60-as években, akkor kezdett divatba jönni. Akkor a az "okos" emberkék kitalálták róla, hogy ha a boxer megharap valakit, szájzárat kap, és nem lehet kivenni a megharapott testrészt a szájából. Nem tudom, esetleg nem ez az állítás tartja még magát?
2016. dec. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem ijesztő :D

Unokatesóméknak is az van,több ismerős is tart boxost.


Sose féltem egyiktől sem.


Talán egy sötétebb tigris csíkos vágott fülű boxos lehet rémisztőbb,bár már nem vágják a fülüket.


Ismerősöm boxerét pit bullnak titulálták :D :D


szóval szerintem inkább a fajtával nincsenek tisztában az emberek úgy gondolom.

2016. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!