Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anglia kutyamenhely, kutyaelhe...

Anglia kutyamenhely, kutyaelhelyezés? SOS

Figyelt kérdés

Egy angol csoportban kért egy hölgy segítséget, a 2 éves komondoruk megharapta az anyukajat, a sűrgősségin ülnek.

A hölgy az elaltatáson is gondolkodik, de nem tudja kint hogy megy ez?

A férjét is megharapta már, de szerencsére neki csak pulóvert ért. Gyerekek vannak a családban, fontos lenne, hogy minél hamarabb elvihessék a kutyát a közelükből. Nem akarja hírdetni, mondván, hogy adhatná oda egy idegennek, ha agresszív!?

Valaki tudna segíteni?



2016. dec. 12. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Olyan szívderítő olvasni, hogy megint a kutya szív az ostoba, felelőtlen,impotens gazdák miatt... Gazda... Tulajdonos inkább.
2016. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"hogy adhatná oda egy idegennek, ha agresszív!?

Valaki tudna segíteni?"


Most ha én azt mondom befogadom, én nem vagyok idegen???


Keressen fajtamentést kint, és adja nekik. Vagy hozzáértőknek.

2016. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fajtamentőket javasoltuk és pár facebook csoportot.
2016. dec. 12. 14:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény állat, reméljük ad a sors valami normálisabb gazdit neki, jobb ha minél előbb elkerül abból a közegből ahol ilyen lett. Én akár a magyar fajtamentőknél is érdeklődnék, az ilyen szervezeteknek többnyire vannak külföldi kapcsolataik.
2016. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Írták többen, hogy csináljon képet+ adatok és megosszák kinti kuvaszos csoportban, de nem igazán szeretné a hölgy.
2016. dec. 12. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Aztán mégis, mit szeretne a hölgy? Semmi info mellett odaküld valaki egy mentőangyalt , aki elviszi a kutyát?

Pont az angoloknál komoly állatmentés van. Egy ott élő embernek nem hiszem, hogy olyan nagy dolog lenne megtalálni a megfelelő menhelyt a közelében, vagy az állatrendőrséget.

2016. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a hölgy semmit nem akar, csak eltüntetni a kutyát...


Szerencsétlen állat. Tényleg ennyire tudatlan, buta emberekhez került? 2 éve velük él, és ennyire nem képes, hogy helyet találjon neki???

2016. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hölgy nyilván egy nagyon nagy, címeres idióta.
2016. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elaltatás? Mert nem tudott bánni a kutyával? Biztos nem jó dolgában harapos. Majd írd, mi lett
2016. dec. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Törölte a posztot :/
2016. dec. 13. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!