Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hete van nálunk egy kb.1...

B Tóth József kérdése:

2 hete van nálunk egy kb.1 éves Border Collie-re nagyon hasonlító keverék kutya. Már több helyen alakítottunk ki neki fekhelyet de minden este a szabad ég alatt alszik. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ha esik akkor bejön a tető alá, de lehet akár milyen hideg, akkor is kimegy aludni. Ha odamegyek hozzá, akkor nagyot nyújtózkodik, a hátára fekszik és meg simogatom. A bundája meleg, nem remeg a kutyus, vagyis nem adja jelét hogy fázna.a esik akkor bejön a tető alá, de lehet akár milyen hideg, akkor is kimegy aludni. Ha odamegyek hozzá, akkor nagyot nyújtózkodik, a hátára fekszik és meg simogatom. A bundája meleg, nem remeg a kutyus, vagyis nem adja jelét hogy fázna.Az előző helyen is az udvar közepén aludt és nem tudom, hogy ez normális-e vagy valamit kell tennem, hogy beszokjon az ólba?

#Dodi
2016. dec. 12. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor örökbefogadtam, a kutyám is a menhelyi nagy házakat ismerte és a lakásokat. De nem ismerte a kutyaházat, nem akart bemenni a kutyaházba, akkor sem, amikor kitört a zivatar. Ha érzi benne az előző kutya szagát, nem megy be, ha nem ismeri a kutyaházat, akkor sem. Hogy oldottam meg? Csak a házban kapott enni, betettem oda és belement. Ma is ott alszik, de ő kinti kutya, hosszú a szőre és nem fázós, mint a tied is.
2016. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én fogadtam be kutyát, ő azért feküdt hűvös helyen,mert lázas volt. Nézesd meg, tuti ami biztos.
2016. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Mindenképpen vidd el, mert ha van chip benne, meg lehet találni a gazdáját is. És persze oltatni kell, megvizsgáltatni, aztán megfürdetni.
2016. dec. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 13. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!