Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ennyi Fifi nevű kutya?

Miért van ennyi Fifi nevű kutya?

Figyelt kérdés
Tudom, mindig is voltak és lesznek tucat nevek, de ez már kész röhej. Utcán mást sem látni, csak havanese és yorksi kutyát (tesomnak is az van 😕 túl tenyésztett , akit "extra mini" kent árultak), akik zöme Fifi. Nem tudom felfogni ésszel, hogy valaki vesz egy kutyát, tudja mennyi Fifi van , de ő is így nevezi el. Na jó, divatból vásárolt kutyák, annyira nem csodálkozom.

2016. dec. 12. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem alapból gáz név (legalábbis nekem nem tetszik, de bocs, ha vkit ezzel megsértek). Nálunk is akárhányszor megyek az utcán, ezek a kis pici kutyák póráz nélkül rohangásznak meg mindenkinek neki akarnak ugrani, gazda meg ordít, hogy: Fifiiii ....
2016. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2016. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem sem tetszik, nagyon együgyűnek hangzik. Ha pár kutya lenne, azt mondom oké, ő dolguk. De minden harmadik kutyának ez a neve. Bármi lehetne, rengeteg gyönyörű név és szó van, mely jelentéssel, de nem, Fifi lesz a kutya.
2016. dec. 12. 19:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Mist hogy mondod en is ismerek egy Fifi yorkit 😁 de en tibb fifit ne lattam
2016. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Véletlenül küldtem el, még atakartam nézni, és írni hozzá hogy nem idegeskedem emiatt, imádom mikor megkérdezem a kutya nevét és kiderül hogy egy újabb Fifi kutya.
2016. dec. 12. 20:00
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk:Molly,Masni,Lili,Szaffi,Bogyó,Zsebi,Zara környéken ezek a gyakoriak.


Fifi egy kan bichon van csak.

2016. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt a fajtát akartam még írni de sehogy sem jutott eszembe a neve! Meg valami bolognai. (Lehet hülyeséget írok)
2016. dec. 12. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:
A bolognese is bichon 😊 nalunk a Max/Maxi meg a Szofi a gyakori. De pl van egy jo 20 kutya fős parkos baráti társaság es nincs két egyforma nevű kutya.
2016. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Anyám gyerekkori kutyáját is előzőleg Fifinek hívták, aztán átnevezték Foxinak.

A mi kutyánk Molly, ami szintén elég népszerű, de rá tényleg nagyon illik ez a név és nem egy divathullám miatt kapta ezt a nevet.

2016. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Remélem nem bántottam meg senkit ezzel. Először butanak, de aranyosnak tartottam a nevet es a viselőjét, de egyre több és több kicsi bolyhos, fehér kutya lett, elvesztette a varázsát és mára inkább elszomorít hogy alig látok nagy kutyákat.


Mikor láttam ilyet sétáltatni két éve, annyira tetszett, megkérdeztem a fajtájat és a bolognai spagetti töltötte meg az elfelejtett fajta emlék helyet, ezért le se mertem írni a többi közé 😂

2016. dec. 12. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!